"Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczyli zwiastun i drwią. "Przywitał Elę zdechłą różą". O Kamili i Adamie? "Nic się nie klei"

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości. Zobaczyli nowy zwiastun show i znów podkreślają, że Kamila i Adam nie zbudują związku.

Więcej informacji o programach rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Każda edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje wiele emocji. Nie inaczej jest w przypadku obecnej edycji, która właściwie dobiega końca. Widzowie zobaczyli już zapowiedź przedostatniego odcinka.

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy udali się na randki

Widzowie ósmej edycji miłosnego show nie ukrywają, że nie są zachwyceni uczestnikami, co często podkreślają w komentarzach w mediach społecznościowych programu. Zdaje się, że najmniejszą sympatią obdarzyli Stanisława, który bardzo długo zastanawiał się, którą kandydatkę wybrać, a ostatecznie podziękował wszystkim i zdecydował, że nie będzie szukać miłości w tym formacie. Uczestnik spotyka się z negatywnymi komentarzami na swój temat, ale jak już wyjaśnił, wcale się tym nie przejmuje.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Stanisław żartuje z komentarzy na swój temat i nawiązuje do hejterów. "Nie jestem tam od robienia show"

Przez to, że Stanisław nie dał szansy żadnej ze swoich kandydatek, nie pojawił się w nowym zwiastunie odcinka. Są za to pozostali uczestnicy: Kamila, Krzysztof, Kamil oraz Elżbieta, którzy wybiorą się na randki ze swoimi wybrankami. Fani programu w komentarzach zdradzili, którym parom kibicują. Wbili też szpilę Kamili, która według nich dokonała złego wyboru. Uważają, że jej związek z Adamem nie ma dużych szans na przetrwanie. 

Pieczarkowa dama znów niezadowolona
Tylko dla Kamila i Joanny oglądam.
Po minie Kamili i Adama widać, że nic się nie klei.
Pomiędzy Kamilą a Adamem zero uczucia....
Gratulacje dla Bogusi i Krzysia, Kamila i Joanny.
Kamila jak zwykle skwaszoną jak ogórek w ciasnym słoiku - czytamy.

Oberwało się także Markowi.

To dobrze, ze Marek robi wszystko, tylko że to sknera. Przywitał Elę jakąś zdechłą różą, to o czymś świadczy.

Jesteście ciekawi, co u pozostałych uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Nowy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę o 21:15 na antenie TVP.

'Rolnik szuka żony'TVP chwali się oglądalnością "Rolnika", widzowie nie są pod wrażeniem

Więcej o: