Klątwa motocykla trwa. Moreno wjechał w publiczność, Bednarek "wpadł" w motocykl. Budowano go z klocków 10 dni. "Cała praca została zniweczona"

Kamil Bednarek swoją przygodę z rolą jurora w "Lego Masters" rozpoczął od wpadki. Muzyk przez przypadek zniszczył gigantycznę konstrukcję z klocków.

Więcej o telewizyjnych wpadkach przeczytasz na Gazeta.pl

Druga edycja "Lego Masters" rozpoczyna się 5 listopada 2021, a w mediach o programie zrobiło się głośno jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Pawła Dudę w roli jurora zastąpił bowiem Kamil Bednarek, który na samym wstępie nie zaprezentował się z najlepszej strony. Jak donosi Pomponik, muzyk przypadkiem przewrócił ustawioną na motocyklu bardzo dużą konstrukcję z klocków, która miała być niespodzianką dla uczestników programu.

Zobacz wideo Wpadki w programach telewizyjnych

Małgortzata RozenekRozenek odsłoniła mieszkanie. Jest jakby luksusowo, tylko że ciemno

Kamil Bednarek jak Conrado Moreno? Zdemolował studio TVN

Bednarek z pewnością nie zrobił tego specjalnie, jednak sytuacja była o tyle problematyczna, że odtworzenie pojazdu było zadaniem uczestników "Lego Masters", a ponowne jej zbudowanie nie było już możliwe.

Konstrukcja składała się w sumie z 90 tys. klocków, a jej złożenie zajęło ponad dziesięć dni. Po tym, jak cała praca została zniweczona, produkcja musiała zmienić scenariusz odcinka - podaje informator.

Mówiąc o wpadce z jednośladem, do której doszło w telewizyjnym studiu, nie sposób nie przypomnieć o sytuacji, która miała miejsce lata temu w Telewizji Polskiej. Podczas nagrań do programu "Europa da się lubić" w odcinku o przepisach drogowych Conrado Moreno miał wjechać do studia na skuterze. Niestety za szybko dodał gazu, a sytuacja wymknęła się spod kontroli. Filmik zza kulis znalazł się na YouTubie i stał się hitem internetu, a pytanie "jesteście cali?" na stałe weszło już do potocznego języka wielu Polaków.

 

'Big Brother'Pachniewicz jest babcią, a Michalak dyrektorką marki. Co robią gwiazdy "Big Brothera"?

Po latach Moreno nabrał dystansu do swojej wpadki i wielokrotnie do niej nawiązywał. W reaktywowanym po długiej przerwie programie "Europa da się lubić - 15 lat później", odtworzył nawet kultową scenę, tym razem jednak zrezygnował z wjazdu w publiczność. Pamiętny wjazd do studia z jego udziałem został wykorzystany także przy promocji serialu "Sky Rojo". Kto wie, być może za 15 lat Kamil Bednarek również będzie mógł liczyć na udział w jakimś spocie Netfliksa.

 
Więcej o: