"Milionerzy". Portfele kryptowalutowe dzielimy na... Maksymilian musiał skorzystać z koła ratunkowego

Portfele kryptowalutowe dzielimy na... Takie pytanie zadał Hubert Urbański w najnowszym odcinku "Milionerów". Czy uczestnikowi udało się zaznaczyć właściwy wariant? Podajemy prawidłową odpowiedź.

Więcej informacji o "Milionerach" i innych programach rozrywkowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

We wtorkowym odcinku programu "Milionerzy" swoich sił spróbował Maksymilian Marcinowski, informatyk z Poznania. Obecnie robi doktorat na tamtejszej Politechnice. Poza pracą zawodową i naukową pasjonuje się sportem. Podczas gry miał problem z pytaniem o portfele kryptowalutowe. 

Zobacz wideo

Steve Irwing, Jon-Erik HexumNie tylko Halyna Hutchins zginęła na planie. Ich śmierci do dziś przerażają

"Milionerzy". Portfele kryptowalutowe dzielimy na...

A: zimne i gorące

B: wesołe i smutne

C: zmęczone i wypoczęte

D: szybkie i wolne

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Portfele kryptowalutowe dzielimy na...

Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytanie, dlatego poprosił o koło ratunkowe 50:50. System odrzucił dwie błędne odpowiedzi i zostawił A oraz C. Wówczas Maksymilian już się nie wahał. Ostatecznie zaznaczył odpowiedź A. Była to poprawna odpowiedź.

Gorący portfel jest podłączony do internetu, a zimy nie - wyjaśnił Hubert Urbański. 

'Milionerzy'. Pytanie za ćwierć miliona złotych rozbawiło uczestnika"Milionerzy". Leszek miał zagrać o milion, ale zrezygnował. Na co reaguje nocyceptor?

"Milionerzy". Trzy ciekawe pytania z innych odcinków

Choć "Milionerzy" królują w ramówce TVN-u już od lat, teleturniej cały czas zaskakuje. Niedawno przy pytaniu za 40 tys. zł uczestnik wyłożył się na pytaniu z poezji Leśmiana. Nie pomogły nawet dwa koła ratunkowe!

Z kolei w innym odcinku uczestnik został zapytany o to, kogo Polacy nazywali Erazmem z Czerwonej Groblej? "Tego nie wiem" odparł uczestnik. Czy publiczność pomogła mu zdobyć 20 tys. zł?

Jaki kolor ma skóra niedźwiedzia polarnego? Pytanie za 75 tys. wydawało się proste. Okazało się jednak pułapką dla uczestnika.

Najnowsze odcinki dziesiątego sezonu "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55 zarówno na antenie TVN-u jak i na serwisie player.pl

Więcej o: