"Królowe życia". Córka Izabeli Macudzińskiej dorastała na naszych oczach. Ależ wyrosła! Fani: Jak dwie krople wody

Izabela Macudzińska od siedmiu sezonów występuje w show "Królowe życia". Córka gwiazdy, Eliza, dorastała na oczach widzów. Już nie jest dzieckiem z początków programu. Wyrosła na piękną nastolatkę. Fani uważają, że wygląda jak kopia znanej mamy.

Chcesz wiedzieć więcej o programach telewizyjnych? Zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Izabela Macudzińska do obsady programu "Królowe Życia" dołączyła w czwartym sezonie i w dalszym ciągu kontynuuje przygodę z show. Gwiazda występuje ze swoim mężem, Patrykiem Borowiakiem i córką Elizą. Widzowie pamiętają pociechę Izy z czasów, gdy ta była małą dziewczynką, jednak w ciągu kilku lat bardzo się zmieniła i wydoroślała. Teraz jest nastolatką i wygląda jak bliźniaczka sławnej mamy. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Dzieci, które żyły w cieniu sławnych rodziców. Jak się zmieniły?Żyją w cieniu swoich rodziców. Tak zmieniły się mniej znane dzieci gwiazd. Czym się zajmują?

"Królowe życia". Fani są zdania, że córka Izabeli Macudzińskiej wygląda jak jej kopia

Izabela Macudzińska w programie "Królowe życia" dała się poznać jako wyluzowana mama, która ma świetny kontakt z córką. Projektantka jest jedną z najbardziej stylowych uczestniczek show i najwidoczniej pasją do mody zaraziła również swoje dziecko. Macudzińska opublikowała zdjęcie z córką, a fani nie mogli wyjść spod wrażenia nad przemianą Elizy. Całą rodziną wypoczywali w górach, co gwiazda chętnie relacjonowała na Instagramie. 

Moje słoneczko dla mnie nawet kiedy będzie dorosłą kobietą, będzie moją malutką córeczką. Kocham nad życie - napisała Iza.
 

Fani zasypali komplementami "Królową życia" i jej córkę. Przyglądając się zdjęciu, można zauważyć, że Eliza ma mocniejszy niż zazwyczaj makijaż i podkreślone oczy. Nastolatka na co dzień stawia na naturalność, ale w takim wydaniu jest bardzo podobna do swojej mamy. Internauci są tego samego zdania i nie ukrywali, że Eliza powoli staje się młodą kobietą. 

Jaka z Elizy śliczna dziewczyna.
Matko, jak ona urosła, jak dwie krople wody.
Wow, ale się córcia teraz do ciebie zrobiła mega podobna.
Jak siostry - czytamy.

Wiktoria GąsiewskaGąsiewska zajada z mamą lody. Obydwie w strojach kąpielowych. Jak siostry!

Wy również zgadzacie się z fanami Izabeli i widzicie uderzające podobieństwo? 

Więcej o: