Wiktoria Gąsiewska zajada z mamą lody. Obydwie pozują w strojach kąpielowych. Jak siostry!

Wiktoria Gąsiewska razem z rodziną wybrała się na zagraniczny wyjazd. Na ujęciu z mamą uwagę zwraca świetna kondycja rodzicielki.

Interesują cię prywatne zdjęcia gwiazd? Więcej znajdziesz w naszym boksie na Gazeta.pl.

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na krótkie wakacje poza granicami Polski. Choć nie informowała, gdzie dokładnie przebywa, na Instagramie zamieściła obszerną relację z wyjazdu. Na jednym z ujęć widać jej mamę, która jest w świetnej kondycji i wygląda bardzo młodo. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Wiktoria Gąsiewska pozuje z mamą

Wiktoria Gąsiewska rozpoczęła sezon z rozmachem - rozmawia z uczestnikami "Tańca z Gwiazdami"  za kulisami, a poza tym często na jej Instagramie można zauważyć zdjęcia z planu czy efekty licznych sesji zdjęciowych. Pod jednym z postów sprzed tygodnia wspomniała, że potrzebuje przerwy i wybiera się na upragnione wakacje.

Dwa dni i... światło lamp zamieniam na pełne słoneczko, scenariusz na drineczka, a make up poświęcam na rzecz witaminki D. To oznacza tylko jedno - wyczekane wakacje.
 

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Na koncie Gąsiewskiej pojawiła się relacja z wczasów, na których chlupie się w wodzie. Na jednej z fotografii pozuje z mamą, odzianą tak jak ona, w strój kąpielowy. Mówiąc szczerze, wyglądają jak siostry. Obydwie zajadały się lodem, pozując pod egzotyczną palmą. 

Wiktoria Gąsiewska z mamąWiktoria Gąsiewska z mamą instagram.com/wiktoria_gasiewska

Niestety, wakacje aktorki nie trwały długo - w poniedziałek rano na InstaStories pojawiło się kilka filmików z lotniska, a lokalizacja wskazuje, że Wiktoria z rodziną już powrócili do Polski.

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska korzystała z pięknej pogody i wolnego dnia. Do zdjęcia zapozowała topless. "Szczęśliwa"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.