Wiktoria Gąsiewska korzystała z pięknej pogody i wolnego dnia. Do zdjęcia zapozowała topless. "Szczęśliwa"

Wiktoria Gąsiewska skorzystała z wolnego dnia i wygrzewała się w promieniach słońca. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że na zdjęciu jest topless.

Wiktoria Gąsiewska nie może narzekać na brak zajęć. Pod koniec sierpnia chociażby poprowadziła z Adamem Zdrójkowskim koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Od niedawna też dołączyła do ekipy "Tańca z Gwiazdami". Współprowadzi kulisy popularnego programu. Ostatnio jednak udało się jej wygospodarować trochę czasu na wypoczynek, czym pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska wykonuje intensywny trening online

Wiktoria Gąsiewska cieszy się z wolnego dnia i pozuje topless 

Wiktoria Gąsiewska ucieszyła się z wolnego dnia i ładnej pogody. Prezenterka nie mogła z niej nie skorzystać. Dlatego też zjadła posiłek na świeżym powietrzu i postanowiła złapać trochę opalenizny. Na jednym ze zdjęć widać, jak uśmiechnięta wystawia twarz (bez makijażu) w stronę słońca. Sfotografowała też małą jaszczurkę, która pojawiła się w jej pobliżu.

Szczęśliwa. Słońce wyszło i dzień wolny się trafił - dodała w opisie.

Love IslandW "Love Island" nastąpiło przeparowanie. Największe zmiany u Wiktora. "Czuję się jak zabawka"

Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że aktorka na jednym z zamieszczonych ujęć pokazała się topless. Niektórzy zastanawiali się, czemu Gąsiewska zdecydowała się na taki krok, skoro ma ugruntowaną pozycję i nie musi zwracać na siebie uwagi.

Wiktoria jest ostatnio coraz bardziej odważna z tymi zdjęciami... Trochę mnie to dziwi, ma pozycję w branży i jest na tyle popularna że nie musi w ten sposób ściągać uwagi - czytamy.

Kolejna z komentujących osób zwróciła poprzednikowi uwagę, że przecież aktorka ma do tego prawo.

Jej ciało, jej prawo, a ma się czym pochwalić - napisała obserwatorka.

Pojawiło się też wiele komplementów pod adresem gwiazdy.

 

Janek Dąbrowski JDabrowskiJanek Dąbrowski pokazał się w koszulce Ekipy Friza. Wujek Łuki: Jesteś koxem

Wiktoria Gąsiewska nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zapozowała topless do fotografii. Niedawno była to chociażby Christina Aguilera, która opublikowanym kadrem nawiązała do sesji sprzed prawie 20 lat. Czujni fani od razu wychwycili podobieństwo do zdjęcia z okładki do płyty "Stripped". Z niego pochodzi m.in. utwór "Beautiful".

Więcej o: