Dramatyczny wypadek w "Mam talent". Uczestnik w stanie krytycznym. Zmiażdżyły go dwa samochody

W programie "America's Got Talent Extreme" doszło do makabrycznego wypadku. Uczestnik, wisząc w powietrzu miał za zadanie uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa. Został zmiażdżony przez dwa samochody, które stanęły w płomieniach. "Załoga na planie myślała, że Goodwin nie żyje" - donosi TMZ.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie w naszym boksie na Gazeta.pl.

Podczas próby do programu "America's Got Talent Extreme", doświadczony kaskader Jonathan Goodwin uległ tragicznemu wypadkowi. 41-latek nie zdołał uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, a po zmiażdżeniu przez samochody Goodwin spadł na ziemię z wysokości 70 metrów. W jakim jest stanie? 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Uczestnicy talent showDziwne występy w "Mam talent!"? Było ich sporo. Nie tylko wokalne porażki

Dramatyczny wypadek na planie "America's Got Talent Extreme". Uczestnik w stanie krytycznym trafił do szpitala 

Chwile grozy przeżyła produkcja na planie amerykańskiego programu typu talent show. Do makabrycznie wyglądającego wypadku doszło w czwartek wieczorem. Podczas próby na torze Atlanta Motor Speedway w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych, Jonathan Goodwin chciał wykonać ekstremalny pokaz. Występ zakończył się w jeden z najgorszych sposobów, a uczestnik odniósł wiele poważnych obrażeń. Produkcja oglądająca występ myślała, że kaskader zmarł. 

Wypadek był tak makabryczny, że załoga na planie myślała, że Goodwin nie żyje - informowało TMZ.
 

Jak donosi "New York Post", Jonathan natychmiast został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Nie ma jednak dalszych informacji na temat jego stanu zdrowia. Produkcja programu wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że modli się o szybki powrót Jonathana do zdrowia. Magazyn "People" dodaje, że po wypadku produkcja zadecydowała o wstrzymaniu nagrywania.

Krzysztof z 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Krzysztof zrobił śmiały gest. Wszedł do łóżka Kasi

Jonathan Goodwin ma profil na Instagramie, który obserwuje ponad 40. tys. internautów. Mężczyzna ma na swoim koncie występ w finale brytyjskiej edycji "Mam talent". Wówczas wisząc głową w dół i paląc się, uwolnił się z kaftana bezpieczeństwa. Tym razem nie miał tyle szczęścia. 

Więcej o: