"Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie. Mamy fragment odcinka. [WIDEO]

13 października TVN wyemituje kolejny odcinek 10. edycji "Top Model". Kto ty razem pożegna się z programem? Jedno jest pewne, przed uczestnikami nie lada wyzwanie - pokaz na ulicy.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytacie na Gazeta.pl

Z każdym tygodniem mieszkańców domu modeli i modelek ubywa. W ostatnim odcinku z show pożegnała się Wiktoria, która w strefie zagrożenia przegrała z Olgą. Widzowie twierdzą, że druga z pań nie zasłużyła, by przejść dalej, ponieważ była chamska względem Kacpra. Być może to właśnie ona odpadnie w dzisiejszym odcinku "Top Model"? Zobaczcie jego zapowiedź.

Katarzyna Cichopek, Joanna KrupaKatarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Zresztą nie tylko ona

"Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie [WIDEO]

W kolejnym odcinku "Top Model", który wyemitowany zostanie 13 października, uczestnicy poszli w pokazie mody. Właśnie na tę okazję zamknięto dla nich fragment ulicy w samym centrum Warszawy - "most" nad skrzyżowaniem ulic: Jana Pawła, Chałubińskiego oraz Alei Jerozolimskich.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Joanna Krupa nie ukrywała ekscytacji, gdzie po ulicy szedł jej ulubieniec - Arek.

Nagle mi się zrobił gorąco i chłodno - krzyczała.

Czy wszyscy mogli liczyć na taki aplauz? Przekonamy się o 21:30, oglądając program na głównej antenie TVN-u. Jedna z modelek zgubi w trakcie pokazu buta, jednak chyba uda jej się wyjść z twarzą z tej niekomfortowej sytuacji.

ZOBACZ TEŻO tym, co się dzieje za kulisami "Top Model", nie mówi nikt. Zuza Kołodziejczyk ujawnia szczegóły. Chwila... Usunęła wpis

"Top Model" - edycja 10.

Tegoroczny sezon "Top Model" wzbudza zdecydowanie większe emocje niż wcześniejsze odsłony. Choć za każdym razem uczestnicy przechodzili metamorfozy, tym razem szerokim echem odbiła się wizerunkowa zmiana Olgi, której team Łukasza Urbańskiego ściął. Dość radykalnie. Poza tym jurorzy zostali skrytykowani, że zaprosi do domu modeli i modelek chłopaka z protezami, a podziękowali mu za udział w show już podczas drugiego panelu. Czy dzisiejszy odcinek również wzbudzi podobne kontrowersje?

Więcej o: