"Bridgertonowie". Wszystko, co trzeba wiedzieć o drugim sezonie serialu. Będą spore zmiany w obsadzie

Uwielbiany serial Netfliksa w styczniu 2021 dostał zielone światło na drugi sezon. Jego produkcja już się rozpoczęła, a nowe odcinki "Bridgertonów" zbliżają się wielkimi krokami.

"Bridgertonowie" to adaptacja serii powieści Julii Quinn opisująca życie tytułowej arystokratycznej rodziny mieszkającej w Londynie na początku XIX wieku. Klan Bridgertonów tworzy ośmioro rodzeństwa oraz ich owdowiała matka. Pierwszy sezon serialu zadebiutował na platformie 25 grudnia 2020 roku.

Zobacz wideo "Stranger Things" - fragment czwartego sezonu

"Bridgertonowie" sezon 2. Kiedy premiera na Netfliksie?

Mimo że serial został przedłużony na drugi sezon zaledwie kilka tygodni po premierze, twórcy cały czas trzymają widzów w niepewności i jak dotąd nie zdradzili dokładnej daty nowych odcinków. W sierpniu 2021 w ramach eventu dla fanów o nazwie "TUDUM" Netflix ujawnił fragment drugiego sezonu "Bridgertonów", z którego możemy dowiedzieć się jedynie, że jego premiera zaplanowana została na 2022 rok.

 

"Bridgertonowie" sezon 2. Kto w obsadzie?

Serca wielu fanów serialu pękły już w kwietniu tego roku, gdy oficjalnie ogłoszono, że wcielający się w postać Simona Bassetta Regé-Jean Page nie powróci w nowych odcinkach. To jednak nie jedyna zmiana w obsadzie produkcji - w drugim sezonie zobaczymy sporo nowych bohaterów. Do "Bridgertonów" dołączają:

  • Simone Ashley jako Kate Sharma, nowa główna bohaterka serialu,
  • Charithra Chandran jako jej siostra, Edwina,
  • Shelley Conn jako Mary, matka Kate i Edwiny
  • Calam Lynch jako Theo,
  • Rupert Evans jako Edmund Bridgerton.
 

Fani "Bridgertonów" mogą być także już teraz spokojni o przyszłość serialu. W kwietniu 2021 roku twórca produkcji Van Dusen ujawnił na swoim Twitterze, że oficjalnie potwierdzono już trzeci i czwarty sezon. Materiału na kolejne odcinki Netflix ma zresztą pod dostatkiem. Saga o Bridgertonach autorstwa Julii Quinn, na której bazuje serial, liczy w sumie aż dziewięć tomów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.