"Sanatorium miłości". Ile zarabiają uczestnicy programu? Show oglądają miliony, ale nie ma mowy o dużych pieniądzach

Trzecia edycja flagowego programu TVP "Sanatorium miłości" dobiegła końca. Już wiadomo, ile za każdy odcinek zarobili uczestnicy show.

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów TVP. Każdy sezon gromadzi przed telewizorami miliony widzów ciekawych tego, jak potoczą się losy uczestników. Fanów show zainteresowała również wysokość wynagrodzenia, jaka wpływa na konta kuracjuszy. Najwięcej zarabia prowadząca Marta Manowska, a pozostali?

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Danuta Holecka, Jacek KurskiCyrk w TVP trwa w najlepsze. Nadal nie mogą pogodzić się z porażką podczas "Telekamer"

"Sanatorium miłości". Ile zarabiają uczestnicy?

Za nami finał trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". W turnusie, który odbył się w uzdrowisku mieszczącym się w Polanicy-Zdroju w województwie dolnośląskim, wzięło udział 12 kuracjuszy. Przez ostatnie miesiące mogliśmy obserwować, jak zawiązują się między nimi przyjaźnie, pojawiają pierwsze uczucia, ale też spory.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Władysław się żeni! Miłość znalazł poza programem. Ukochaną poznał przez przypadek

Poza odpoczynkiem, uczestnicy programu musieli popracować na planie zdjęciowym. W umowach mają dokładnie określone, jakie należy im się za to wynagrodzenie. Do kwot dotarł portal Pomponik.

Najwięcej zarabia prowadząca show Marta Manowska. W pierwszym sezonie "Sanatorium Miłości" prezenterka miała zarobić od ośmiu do dziesięciu tysięcy złotych za odcinek. Z kolei kuracjusze za każdy odcinek otrzymują 1,5 tys. zł. Informacja o kwotach jest zapisana w regulaminie programu.

Z tytułu udziału w audycji uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez producenta i nie podlega negocjacjom - przytacza portal.

Pamiętajmy, że poza dodatkową gotówką, kuracjusze mają zapewnione także zakwaterowanie z wyżywieniem, a także "pakiet zabiegów, atrakcje towarzyskie i opiekę lekarską".

"Sanatorium miłości". Czy będzie kolejny sezon?

Telewizja Polska już zapowiedziała kontynuację "Sanatorium miłości" i poinformowała o castingach:

Rafał Brzozowski, SanahPlotek miał rację! Wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021

Telewizja Polska zaprasza do wzięcia w nim udziału wszystkich Kandydatów i Kandydatki od 60. roku życia, którzy pragną odmienić swoje życie w najpopularniejszym reality-show dla seniorów w Polsce - czytamy w komunikacie.

Stacja przyjmuje zgłoszenia do czwartej edycji "Sanatorium miłości" do 13 sierpnia 2021 r.