"Sanatorium miłości". Halina została królową turnusu, ale w finale zaliczyła niezłą wpadkę. Widzowie: Styliści do wymiany!

Halina z "Sanatorium miłości" w TVP została uznana za jedną z najbardziej lubianych kuracjuszek. Niestety, w finałowym odcinku zaprezentowała się w błyszczącej stylizacji i specyficznej opasce z kokardą, którą widzowie już okrzyknęli "modową wpadką stylistów".

W niedzielę zakończył się trzeci sezon "Sanatorium miłości" w TVP, którego zwieńczeniem był wielki finał. Poznaliśmy króla i (wyjątkowo!) dwie królowe turnusu. Widzowie ze smutkiem odnoszą się do tego, że nie będą mogli już oglądać swoich ulubionych bohaterów, jednak między nostalgicznymi komentarzami znalazły się też te dotyczące wyglądu Haliny. Fani ostro skrytykowali stylistów, którzy, ich zdaniem, skrzywdzili sympatyczną uczestniczkę.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Oprah Winfrey, książę Harry, księżna MeghanMeghan i Harry przechytrzyli dwór. Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem!

"Sanatorium miłości": Styliści Haliny do wymiany

W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" w TVP uczestnicy przygotowywali się do balu, na którym mieli okazję dowiedzieć się, kto zostanie królem i królową turnusu. Zanim jednak do tego doszło, wszyscy mogli się do niego przygotować i wystroić. Kuracjuszami zajęli się specjaliści - fryzjerzy i makijażystki. Było widać, że panie odświeżają kolory włosów, kręcą je, prostują i modelują. Z kolei panowie szukają odpowiedniego garnituru, dając się jednocześnie ponieść fantazji, zakładając błyszczące, kolorowe marynarki. Gdy wszyscy byli już gotowi, weszli na wielką salę - produkcja zrobiła to oczywiście w spowolnionym tempie, by całość wyglądała odpowiednio spektakularnie i robiła efekt WOW.

 

Niestety, w przypadku Haliny styliści nie podołali zadaniu. Ubrali ją w błyszczącą kreację, która uwydatniła  mankamenty jej figury. Co więcej - na głowę założyli równie tandetną opaskę z kokardą, podkreślając niezbyt korzystny blond, który zafundowali jej fryzjerzy. Po metamorfozie emerytka z Pabianic wyglądała jak mieniąca się z każdej strony choinka. Fani nie ukrywali, że efekt "po" nieszczególnie im się spodobał.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Halina Królową Turnusu? Widzowie ją pokochali, ale nie wszyscy. Hejterów wkurza, że zaraz "wyskoczy z lodówki"

Co oni zrobili z tak sympatycznej Halinki... Porażka. Ani kolor włosów, ani fryzura, ani to co na głowie miała. Brawo, że zachowała poczucie humoru do końca.
Oj Halinka, ta chustka zbędna. Kto ci to zrobił?
Styliści do wymiany!
Uważam, że styliści nie stanęli na wysokości zadania. Przecież to są profesjonaliści i takie wpadki! Bardzo duże niedociągnięcia, u Pań przede wszystkim.
Wszystkie panie super babki, ale Halince to specjaliści zrobili krzywdę - uczesaniem i ubiorem.

Władysław Balicki z 'Sanatorium miłości'Władysław z "Sanatorium miłości" się żeni! Miłość znalazł poza programem

Zgadzacie się?