"Sanatorium miłości". Halina Królową Turnusu? Widzowie ją pokochali, ale nie wszyscy. Hejterów wkurza, że zaraz "wyskoczy z lodówki"

"Sanatorium miłości" w TVP wkrótce się zakończy, a widzowie mają już wyrobione zdanie na temat grupy kuracjuszy. Szczególnie zainteresowanie wzbudziła sympatyczna i szczera Halina. Nie wszyscy jednak podzielają słuszność robienia z niej gwiazdy trzeciej edycji.

Program "Sanatorium miłości" emitowany w TVP zakończy się pod koniec tego tygodnia. W niedzielnym odcinku widzowie dowiedzą się, kto otrzyma tytuł Króla i Królowej Turnusu. O ile wybór najciekawszego uczestnika edycji nie jest oczywisty, to z pewnością wiadomo, że wśród pań największą sympatię wzbudziła Halina, która niemal od początku jest typowana do otrzymania tytułu. Nie wszyscy fani programu postrzegają ją jednak pozytywnie. 

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Edek i Halina z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Halina na randce z Edkiem. Fani są pewni: Pasują do siebie

"Sanatorium miłości" w TVP: Halina Królową Turnusu?

Halina z Pabianic w "Sanatorium miłości" w TVP zaskarbiła sobie sympatię widzów. Kobieta urzeka swoją bezpośredniością i szczerością, a jej historia zainspirowała niejednego telewidza - odeszła od męża, który źle ją traktował i sama wychowała troje dzieci. Do programu zgłosiła się za namową teściowej. Teraz cieszy się życiem i zaraża optymizmem, dlatego wszelkie spory - których było swoją drogą całkiem sporo - nigdy jej nie dotyczą.

Mimo że w komentarzach na oficjalnych kontach programu na Facebooku i Instagramie pojawia się dużo pozytywnych słów skierowanych w jej stronę, znalazło się też kilka takich, z których wynika, że widzowie mogą mieć dosyć emerytki. Internauci twierdzą, że jest jej za dużo w programie, ciągle się śmieje (tak, to też jak widać, może się nie podobać) i nie do końca przemawia do nich robienie z niej gwiazdy. Tymczasem ostatnio Halinka z "Sanatorium miłości" gościła nawet w "Pytaniu na śniadanie" w TVP.

Mam alergię na Halinkę, niedługo wyskoczy mi z lodówki.
Tak naprawdę to już nudzi się ta Halinka... Cały czas o niej gadacie. Zwykła babka ze wsi i nic więcej. Zawsze się śmieje - niezależnie od tego czy trzeba czy nie. W życiu na pewno jest inna...

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Marta Manowska wzruszona historią Haliny. Uklęknęła przed kuracjuszką. "Jesteś wspaniała"

Niezależnie od tego, co myślą niektórzy widzowie, trzecia edycja "Sanatorium miłości" zakończy się w niedzielę, 7 marca. Po 21:15 poznamy Króla i Królową Turnusu. 

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Teresa nie odnajdzie szczęścia w programie. Jaki los czeka pozostałych uczestników?