"Sanatorium miłości". Internauci krytykują Krysię: Ta dama sama nie wie, czego chce

Na Krystynę z "Sanatorium miłości" po ostatnim odcinku spłynęła fala krytyki. Widzom nie spodobało się, jak zachowała się po randce ze Zdzisławem.

W niedzielnym odcinku "Sanatorium miłości" Zdzisław przodował w randkach. Miał aż dwie, jedną z Krystyną, druga z Jadzią. Kuracjusz nie ukrywał, że obie były niezwykle udane i po każdej z nich był w skowronkach. Jadzia również podzielała zdanie Zdzisława, jednak nie można było tego samego powiedzieć o Krysi.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Edek i Halina z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Halina na randce z Edkiem. Fani są pewni: Pasują do siebie

Krysia z "Sanatorium miłości" skrytykowana przez internautów

Na randce Krystyny i Zdzisława nie brakowało emocji i romantycznych momentów. Oboje po spotkaniu wyznali, że były to jedne z najlepszych spotkań.

No tak mi się lekko zakręciło w głowie. Ta atmosfera, muzyka, to było romantyczne. Dawno tak nie miałam z nikim w tańcu - powiedziała Krysia.
Serce mi drżało, jestem wzruszony, bo trzymałem takie szczęście w ramionach. Tak się na nawet do niej przykleiłam. Już ze 20 lat tak z nikim nie tańczyłem - stwierdził Zdzisław.
 

Jednak Krystyna, udając się do pokoju, zmieniła nieco zdanie. Wyznała współlokatorce, że choć Zdzisław jest porządnym mężczyzną, nie widzi z nim przyszłości. To bardzo nie spodobało się widzom, którzy skrytykowali jej postawę.

Ona ma duże oczekiwania, co z tego, że ładna buzia. Księcia na białym koniu tam nie znajdzie. Dlaczego? Ponieważ w pamięci ma osobę, która odeszła i żaden pan nie spełnia jej oczekiwań. Przyszła się pokazać i tyle.
Nie, ta dama sama nie wie, czego chce. Sama powiedziała, że Zdzisław nie dla niej. Jest taka wyniosła i szuka księcia z bajki.
Zdzisiu elegancki, szarmancki zachował się jak dżentelmen, ale kapryśna, "wyśmiewna" Krystyna nie pasuje do niego, jak i do żadnego, bo za wysoko głowę nosi i każdego po randkach krytykuje. Do Zdzisia pasuje Jadzia.

Warto jednak dodać, że Zdzisław mimo zachwytów nad Krystyną, która była dla niego jedną z najbardziej tajemniczych kuracjuszek, wyznał, że lepiej rozmawiało mu się z Jadzią. 

'Sanatorium miłości'Zbigniew z "Sanatorium miłości" ważył 120 kg. Usłyszał: Albo utrata wagi, albo śmierć

Więcej o: