Halinka z "Sanatorium miłości" w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie oburzeni. Dostało się Tomaszewskiej: Uważa się za lepszą?

Halinka - ulubienica widzów z "Sanatorium miłości" - gościła w "Pytanie na śniadanie" TVP. Podczas wizyty doszło do sytuacji, w której prezenterka programu miała spojrzeć na kobietę z wyraźną pogardą. Widzowie nie kryją oburzenia.

68-letnia Halina Jaksa z Pabianic zaskarbiła sobie sympatię widzów trzeciej edycji "Sanatorium miłości" TVP. Kobieta urzeka swoją bezpośredniością i szczerością, a jej historia może zainspirować niejednego telewidza. Halina odeszła od męża, który źle ją traktował i sama wychowała troje dzieci. Do programu zgłosiła się za zachętą teściowej. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska zadaje szyku na ramówce TVP. Za kulisami pozowała z mężem

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Halinka z "Sanatorium miłości" w TVP

Halinka została zaproszona do programu "Pytanie na śniadanie" prowadzonego przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. W studiu toczyła się dyskusja na temat egzotycznych zwierząt, takich jak węże, jaszczurki i pająki. Jaksa wyznała, że nie są one jej straszne i że boi się jedynie żmij, kiedy zbiera jagody. Zachęcona przez prezentera Sikorę, kobieta wzięła do ręki znajdującego się w studiu węża i oplątała go wokół szyi.

Uwagę widzów przykuła reakcja Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka miała rzucić w stronę Halinki pogardliwe spojrzenie. Fani na Facebooku nie oszczędzali na krytyce dla prezenterki: 

Czyżby Małgorzata Tomaszewska na Halinkę patrzyła jakby z pogardą, wyższością? Nie jest to przyjazne spojrzenie.
Pani Tomaszewska nie popisała się. Uważa się za lepszą? Przecież pani Halinka jest sobą, nikogo nie udaje, żeby patrzeć na nią z pogardą. Uczmy się kultury od prostych ludzi. 
Pani Tomaszewska musi dużo nauczyć się od pani Halinki i najpierw być sobą, kochać ludzi i mieć szacunek do wszystkich. Jest to osoba piękna w środku, która nie potrzebuje opakowania na zewnątrz.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Dominika TajnerWiśniewski w końcu pokazał zdjęcie z żoną! "Podobna do Dominiki"

Poniżej dajemy filmik z sytuacją do Waszej oceny. Myślicie, że prezenterka faktycznie chciała wyrazić pogardę dla Halinki? 

 
Więcej o: