"Sanatorium miłości". Jadwiga jest zauroczona Zdzisławem. "Poznałam jego wnętrze, jak patrzy na świat"

"Sanatorium miłości". Kolejny sezon zbliża się do końca. Los uśmiechnął się do Zdzisława i Jadwigi, którzy planują spotkanie po zakończeniu programu.

Za nami kolejny odcinek programu TVP "Sanatorium miłości". Piękna relacja narodziła się pomiędzy Zdzisławem i Jadwigą, którzy jakiś czas temu złapali bliższy kontakt. Podczas wspólnego wyjścia do tężni nazwał ją "operetką", ponieważ zaraża pozytywną energią. Było widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Zobacz wideo Działo się!

"Sanatorium miłości". Zdzisław i Jadwiga planują spotkanie po programie

Zdzisław i Jadwiga po raz kolejny zdobyli się na miłe słowa skierowane do siebie. Seniorzy planują spotkanie i chcą kontynuować znajomość po zakończeniu nagrań. To pierwszy mężczyzna, któremu okazała takie zainteresowanie. Przypomnijmy, że odrzuciła Władka, którego w nieładny sposób potraktowała podczas zadania w teatrze.

Władek i Jadzia z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Jadzia wreszcie przeprosiła Władka. Fani: To było nieszczere

Fajnie poczułam się z facetem, czułam bicie serca. Coś fajnego się wydarzyło, wyjadę z pozytywnymi emocjami do mężczyzny - mówiła emerytka.

Zdzisław ma nadzieję, że wreszcie ułoży sobie życie uczuciowe. Jednak Jadwiga nie wie, co będzie dalej, podchodzi ostrożnie do tej znajomości, gdyż ze szczerością mówi, że po prostu go dobrze nie zna.

Na pewno spotkamy się. Poznałam jego wnętrze, jak patrzy na świat - mówiła w rozmowie ze współlokatorką Halinką.
Polubiłam go bardzo, ale bardzo późno. Tak dwa tygodnie po przyjeździe się do siebie zbliżyliśmy - mówiła przed kamerami.

Halinka Jaksa z 'Sanatorium miłości', Małgorzata Tomaszewska w studiu TVPHalinka z "Sanatorium miłości" w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie oburzeni

Zdzisław zyskał sporą sympatię wśród uczestników. Miło wypowiadał się o nim zwłaszcza kolega z pokoju, Zbyszek. Uważa, że jego współlokator jest bardzo ciepłym i dowcipnym człowiekiem. Kibicują im także widzowie. Na oficjalnym profilu programu wyrazili swoje zdanie:

Są stworzeni dla siebie.
A ja ich lubię... Jadzia szuka faceta z pasją...
Cudowni i mam nadzieję, że razem wyjadą - piszą.

Myślicie, że wreszcie znajdzie szczęście i Jadzia wypełni pustkę, jaką odczuwa?