"Sanatorium miłości". Władysław się żeni! Miłość znalazł poza programem. Ukochaną poznał przez przypadek

73-letni Władysław Balicki nie znalazł odpowiedniej partnerki "Sanatorium miłości". Jego los odmienił się po programie. Przypadkiem znalazł miłość i zamierza się wkrótce ożenić.

Władysław Balicki jest znany szerszej publiczności z drugiej edycji "Sanatorium miłości". W programie TVP próbował znaleźć miłość wraz z pozostałymi uczestnikami. Jednak z paniami z programu było mu nie po drodze. Nie udało mu się nawiązać bliższych relacji z żadną z kandydatek. Los uśmiechnął się do niego jednak niedługo po zakończeniu emisji programu.

Władysław z "Sanatorium miłości" znalazł towarzyszkę życia

Po emisji programu senior nie rezygnował ze swoich planów znalezienia miłości. Jednak swoją wybrankę poznał przez przypadek. Jest pewien, że to odpowiednia kobieta. W rozmowie z "Na żywo" ujawnił, jak się poznali.

Poznaliśmy się dzięki mediom społecznościowym. Marysia przez przypadek wysłała mi zaproszenie do grona znajomych. Zadzwoniłem do niej, by zorientować się, z kim mam do czynienia - opowiadał. 

Hanna ZborowskaHanna Zborowska ma nowego chłopaka. To biznesmen i mieszka w Brazylii

Po rozmowie okazało się, że kobieta mieszka w Stalowej Woli. Dzieli ich więc ponad cztery godziny drogi, ponieważ Władysław pochodzi z Łodzi. To jednak nie zniechęciło seniora i zaczął odwiedzać wybrankę. Po jakimś czasie postanowili ze sobą pomieszkiwać.

Spędzamy kilka dni u mnie, a potem jedziemy do niej. Dzięki temu się nie nudzimy - zdradził Władysław w rozmowie z tygodnikiem.

Były uczestnik "Sanatorium miłości" zapowiedział też, że już niebawem zamierza się oświadczyć. Oboje z partnerką nie mają zobowiązań, ich dorosłe dzieci mają swoje życie za granicą.

Kamila Szczawińska, Jolanta Kwaśniewska, Karolina Malinowska, Anja RubikMalinowska i Rubik na starym zdjęciu z Kwaśniewską. Fanka zdziwiona: To jest Anja?

Chcę, żeby jeszcze w tym roku Maria została moją żoną - powiedział.

Pozostaje jedynie życzyć powodzenia i trzymać kciuki za udany związek.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną
Więcej o: