"Sanatorium mi這軼i". Tego nie by這 w fina這wym odcinku. Emerytki pl御a造 na parkiecie w rytmie latynoskiej muzyki

Na oficjalnym profilu "Sanatorium mi這軼i" w TVP pojawi si wcze郾iej niepublikowany fragment odcinka fina這wego. Wida, jak panie prezentuj wy獞iczony uk豉d, kt鏎ego nauczy造 si pod okiem zawodowej tancerki, Jadzi.

W niedzielę zakończył się trzeci sezon "Sanatorium miłości" w TVP, którego zwieńczeniem był wielki finał. Poznaliśmy króla i dwie królowe turnusu. Produkcja przygotowała jednak dla fanów kilka bonusów, w postaci fragmentów nagrań, które nie trafiły do odcinka emitowanego w telewizji. Na Instagramie pojawiło się wideo z tańczącymi paniami. 

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

'Sanatorium miłości' HalinaHalina została królową turnusu, ale w finale zaliczyła wpadkę. "Styliści do wymiany!"

"Sanatorium miłości". Taniec emerytek

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" na Instagramie i Facebooku został udostępniony fragment nagrania, który wcześniej nie został wyemitowany na antenie TVP. Chodzi oczywiście o ostatni odcinek programu - ekipa kuracjuszy wzięła udział w finałowej imprezie. Mieli okazję ubrać się w odświętne stroje, by później zaprezentować się na wielkiej sali. Zabawy poprzedziła część oficjalna, podczas której dowiedzieli się, kto zostanie królem i królową turnusu. Każdy z uczestników miał też szansę zabrać głos i wyrazić, co dał mu udział w show. Później rozpoczęły się szaleństwa na parkiecie. Tak przynajmniej wynikało z odcinka, który pojawił się w telewizji. Okazuje się jednak, że wcześniej zadziało się coś jeszcze - panie zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję układ taneczny. Zobaczcie.

Halinka Jaksa z 'Sanatorium miłości', Małgorzata Tomaszewska w studiu TVPHalinka z "Sanatorium miłości" w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie oburzeni

W lśniących, eleganckich kreacjach zaprezentowały choreografię wymyśloną przez Jadzię. Kobieta przez lata profesjonalnie zajmowała się tworzeniem układów i nauką tańca, dlatego jej rady były niezwykle istotne w przygotowaniach. Na koniec męska część ekipy emerytów wręczyła kuracjuszkom czerwone róże i wspólnie ruszyli do zabawy. 

Zobacz też: "Sanatorium miłości". W kuracjuszkach obudziły się plotkary. Padły mocne słowa na temat panów

Wi璚ej o: