Finał "Top Model". Patrycja Sobolewska od pierwszego odcinka wpadła w oko Krupie. "Karolina Pisarek ma konkurencję"

"Top Model". Finał 9. edycji programu zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim odcinku zmierzą się Weronika, Mikołaj i Patrycja. Przypomnijmy zmagania tej ostatniej.

"Top Model". Przed nami wielki finał dziewiątej edycji programu. Decydujący odcinek "Top Model" zostanie wyemitowany w najbliższą środę 25 listopada, o godzinie 21:30 na antenie TVN. O tegoroczny tytuł najlepszego modela lub najlepszej modelki w Polsce powalczą trzy osoby: Weronika, Mikołaj i Patrycja.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Na oficjalnych profilach "Top Model" w mediach społecznościowych widzowie dzielą się swoimi opiniami opinie na temat tego, kto powinien wygrać 9. edycję programu. Zdaniem fanów główna nagroda powinna trafić w ręce Mikołaja, na drugim miejscu widzowie stawiają Patrycję. Jak wyglądały jej zmagania w programie?

Top ModelTop Model 2020 - kiedy finał programu? O zwycięstwo powalczy czterech uczestników

"Top Model". Finał dziewiątej edycji - Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska to 23-letnia z Gąsawy. Finalistka skończyła protetykę, a obecnie studiuje zarządzanie. Jednocześnie pracuje w rodzinnym kompleksie agroturystycznym. Patrycja ma też doświadczenie w modelingu - brała udział w pokazie Evy Longorii i pozowała w sesjach zdjęciowych.

W programie "Top Model" Patrycja dała się poznać jako uczestniczka, która nie boi się wyzwań. Do zadań podchodziła w pełni profesjonalnie, co nie umknęło uwadze widzów. Już w premierowym odcinku dziewiątej edycji Patrycja zdobyła uznanie jury i spodobała się nawet wymagającej Joannie Krupie. Ta skwitowała, że uczestniczka może stanowić konkurencję dla Karoliny Pisarek, której kariera mocno rozwinęła się po programie. 

Joanna Krupa i Karolina PisarekKarolina Pisarek chce pogodzić się z Joanną Krupą. Nie obyło się bez łez [PLOTKERSI]

Patrycja Sobolewska zamieszkała w domu modeli i modelek i szybko pokazała, na co ją stać. To właśnie ona najlepiej wypadła podczas nagiej sesji. Patrycja otrzymała też pracę przy sesji dla Apartu. 

Przypomnijmy, że Patrycja to jedna z trojga uczestników, którzy z powodu zakażenia koronawirusem nie mogli pojechać na Fashion Week do Grecji. Zastąpili ich wówczas Mariusz i Karolina, którzy wcześniej odpadli z programu.

Ostatecznie produkcja uznała, że nie wyeliminuje Patrycji, Ernesta i Dominica z powodu choroby. Zorganizowano dla nich zadanie w Polsce, podczas którego wytypowano dwoje z nich. Do ścisłego finału trafiła wtedy Patrycja oraz Dominic. Jednak dzień przed finałem stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami o przeszłości Dominica D'Angelica. Zdecydowano, że uczestnik zostanie usunięty z finału "Top Model".