Finał Top Model 2020 - kiedy dowiemy się, kto wygra? O której ostatni odcinek 9. edycji?

Przed nami finał 9. edycji "Top Model". Kiedy się odbędzie i kto ma największe szanse na wygraną?

9. edycja "Top Model" wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Już w najbliższą środę - 25 listopada odbędzie się wielki finał programu. Kto powalczy o tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela w Polsce?

Kiedy finał "Top Model"?

Finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN w najbliższą środę 25 listopada, o godzinie 21:30. Choć w tym roku formuła będzie znacząco różnić się od tej, do której przywykli widzowie, emocji z pewnością nie zabraknie. O tytuł powalczy czterech uczestników. Są nimi:

  • Weronika Kaniewska (złoty bilet tegorocznej edycji)
  • Patrycja Sobolewska
  • Mikołaj Śmieszek 
  • Dominic D'Angelica

Jako pierwsi do finału dostali się Weronika i Mikołaj za bezbłędne wykonanie zadania podczas Fashion Weeku w Grecji. To właśnie ich zdjęcia okazały się najlepsze, dając im tym samym możliwość wejścia do finału.

Natomiast Patrycja i Dominic byli uczestnikami, którym z powodu zakażenia koronawirusem nie udało się dolecieć do Grecji. Jednak jurorzy postanowili dać im jeszcze jedną szansę. Patrycja, Dominic i Ernest wzięli udział w specjalnej sesji, która odbyła się w Polsce.

Sprawdź modną odzież damską na Avanti24.pl!

Kto wygra w 9. edycji programu "Top Model"?

Widzowie mają już swoich faworytów i typują, kto zwycięży 9. edycję programu "Top Model". Według znacznej części fanów największe szanse na wygraną ma Mikołaj Śmieszek. Tuż za nim plasują się Weronika i Patrycja. Według internautów najmniejsze szanse na wygraną ma Dominic. A wy komu kibicujecie?

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.