"Top Model" 2020. Mikołaj Śmieszek walczy o wygraną w finale. Faworyt widzów ma na koncie jedną wpadkę

Mikołaj Śmieszek jest tegorocznym finalistą 9. edycji programu "Top Model". Jak wyglądała jego droga do finału?

Zwycięzcę programu "Top Model" poznamy już w środę wieczorem. O tytuł najlepszego modela lub modelki będzie walczyć troje uczestników. Patrycja, Weronika oraz faworyt widzów - Mikołaj Śmieszek. Przypomnijmy sobie zatem jego drogę do finału.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

"Top Model" - Mikołaj Śmieszek walczy w finale

Mikołaj Śmieszek dał poznać się jurorom jako dusza towarzystwa, której nie brakuje pewności siebie. 19-latek od lat trenował piłkę nożną, którą musiał zakończyć przez problemy z managerami i klubami. Choć nie żałował decyzji o odejściu z drużyny, ten sport nadal jest ważną częścią jego życia.

Top ModelTop Model 2020 - kiedy finał programu? O zwycięstwo powalczy czterech uczestników

Mikołaj Śmieszek ku zaskoczeniu widzów świetnie radził sobie od pierwszych odcinków. Podczas metamorfozy fryzjerzy zdecydowali się przefarbować mu włosy na jasny blond. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo Mikołaj na zdjęciach wyglądał niesamowicie.

Jurorom także nie uszedł fakt, że 19-latek jest wyjątkowo sprawny fizyczne i nie starsze były mu żadne sesje na wysokościach, w trudnych warunkach, czy pod wodą. Nic więc dziwnego, że doszedł do finału zajmując nieustannie miejsca na podium. 

Anna Lewandowska"Top Model". Mikołaj wprawił Annę Lewandowską w osłupienie. "Nie wiem, czy Robert, by tyle nastrzelał"

"Top Model". Wpadka Mikołaja

Podczas całego programu zaliczył w zasadzie tylko jedną wpadkę, która na szczęście nie miała dużego wpływu na jego losy w "Top Model". Mikołaj na casting do magazynu Elle zdecydował się na dosyć ekstrawagancki strój. Według projektantki Elle wyglądał, jakby przyszedł na mecz koszykówki. Z pewnością ta nauczka zostanie mu na długo w pamięci.

 

Kim jest Mikołaj Śmieszek?

Mikołaj Śmieszek pochodzi z Rabki-Zdrój. Ma dwójkę starszego rodzeństwa, a w karierze najbardziej wspiera go mama. Na stronie programu TVN możemy przeczytać, że Mikołaj jest bardzo odważną i towarzyską osobą. Nie znosi przegrywać i uważa, że jest uniwersalny.