"Rolnik szuka żony". Łukasz z 5. edycji ostro o kandydatach Magdy, Mateusz go atakuje: "Celebryta, psycholog. Zlituj się"

7. edycja programu "Rolnik szuka żony" zmierza ku końcowi. W ostatnim odcinku rolnicy wybrali, komu chcą dać szansę. Decyzję Magdy skomentował Łukasz z 5. edycji. Jego słowa o Adamie i Pawle nie spodobały się Mateuszowi, który również walczył o serce rolniczki.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z największych hitów TVP1. Każdy z odcinków przyciąga przed ekrany miliony widzów. Rekordową oglądalność zaliczył także najnowszy sezon, który jednak spotkał się z krytyką i został uznany za najsłabszy w historii produkcji. Tych odczuć nie ratują ostatnie wydarzenia. Rolnicy wybrali, z kim chcą spróbować, ale jedynie dwoje z nich poznało osobę, do której chcą pojechać z rewizytą. Maciej zdecydował się na Ilonę, a Paweł na Martę. Reszta została sama.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony" odnotował rekordową oglądalność, jednak fani są zaskoczeni

"Rolnik szuka żony". Mateusz atakuje Łukasza z 5. edycji

Bez wątpienia największe szanse na miłość miała Magda, która otrzymała rekordową ilość listów. Z setki mężczyzn zainteresowanych poznaniem jej wybrała Mateusza, Adama i Pawła. Widzowie od razu wiedzieli, że popełniła błąd. Jako pierwszemu podziękowała barmanowi znad morza. Uznała, że jednak nie pasują do siebie charakterami, a brak adoracji ze strony pozostałych mężczyzn tłumaczyła tym, że za dobrze bawią się w swoim gronie. Sytuacja między nią a pozostałymi kandydatami się nie rozwinęła. Ostatecznie nie wybrała nikogo i zapowiedziała, że wróci do listów.

Magda i Mateusz z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda podpadła widzom swoim wyborem. "On kury na oczy nie widział nawet"

Od pierwszych odcinków mogła liczyć na wsparcie uczestnika 5. edycji, Łukasza. Rolnik, który ostatecznie w programie nie znalazł miłości (kilka miesięcy po zakończeniu nagrań rozstał się z Agatą), na Instagramie kibicował jej i wyrażał swoją opinię na temat zachowania chłopaków zaproszonych na gospodarstwo. Widzowie snuli nawet teorie, że rolniczka wpadła mu w oko. Po ostatnim odcinku na InstaStories dodał zdjęcie Pawła i Adama i dodał hasztag:

#oszuści - napisał dosadnie.
Zobacz wideo Bardowscy budują dom

Jego reakcja nie spodobała się Mateuszowi, który zaprzyjaźnił się z chłopami i kontynuuje te znajomości po programie. Nie jest tajemnicą, że akurat ten uczestnik nie przypadł do gustu rolnikowi, który w rozmowie z Plotkiem ocenił, że "ma ego większe niż on sam i do takiej kobiety z klasą pasuje jak kwiat do kożucha".

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują Mateusza za wysokie ego

Mateusz udostępnił na InstaStories zdjęcie, które dodał Łukasz i skierował do niego kilka ostrych słów, wyrażając w nich swoją niechęć do uczestnika 5. edycji:

Pseudoekspert 5. sezonu w każdej dziedzinie życia, psycholog, celebryta, wirtuoz wiedzy ogólnej i wizjoner rolnictwa w natarciu. Chłopie, zlituj się nad zmysłem wzroku i nie każ na to patrzeć.

Mateusz ostro o Łukaszu z 5. edycjiMateusz ostro o Łukaszu z 5. edycji Screen z Instagram.com/ mati_rolniq

Choć Mateuszowi nie podoba się to, co napisał Łukasz, to z jego opinią zgodziła się sama Magda. Udostępniła nagranie rolnika na swoim Instagramie, co jest dowodem na to, że tak samo uważa na temat swoich kandydatów.