"Top model": Gracja Kalibabka zbiera pochwały ze strony jury i... kąśliwe uwagi od Karoliny. Pierwszy konflikt w tej edycji?

Gracja i Jacek Kalibabkowie w środowym odcinku "Top Model" zebrali mnóstwo komplementów ze strony jury. Nie wszyscy uważali jednak, że zasłużyli na tak liczne pochwały. Karolina Wawrzycka kąśliwie skomentowała zachowanie Gracji.

Kolejną częścią programu po castingach był bootcamp, podczas którego uczestnicy walczyli o awans do domu "Top Model". Wcześniej jednak, z powodu obecnej sytuacji jurorzy zmuszeni byli wyeliminować większą liczbę osób ubiegających się o kolejny etap. Zwycięsko wyszli z tego m.in. dzieci słynnego "Tulipana", czyli Gracja i Jacek Kalibabkowie.

Gracja Kalibabka krytykowana przez uczestniczkę "Top Model"

Uczestnicy po raz pierwszy musieli poradzić sobie przed obiektywem oraz na wybiegu. W tym sezonie miejscem obozu stała się przestrzeń cukrowni nad jeziorem Żnin. Jurorzy czujnym okiem wypatrywali tych, którzy podczas zadania wypadli najlepiej. 

Kiedy Michał Piróg zapytał modeli i modelki, kto według nich jest najsilniejszym ogniwem, córka "Tulipana" wskazała na siebie. Reakcja Gracji okazała się - według współuczestniczki - niewłaściwa.

Gracja kreuje się na zbyt perfekcyjną i wychodzi jej to aż zanadto - powiedziała Karolina Wawrzycka.

Później Gracja pytała innych uczestników, jak prezentuje się w stroju kąpielowym, a w rzeczywistości sama wiedziała, że wygląda dobrze i sama sobie przytakiwała. Zdaniem Karoliny podczas sesji okazała dominację i próbowała ustawić innych. Konkurentka Gracji stwierdziła nawet, że ta jest zbyt pewna siebie. Na koniec uczestników czekał profesjonalny wybieg, na którym mieli zaprezentować swoje umiejętności. Tym razem także jurorzy byli zachwyceni córką Kalibabki, która dostała się do kolejnego etapu.

Ona ma i wygląd i charakter - jest taką złotą dziewczyną tej edycji - powiedziała Katarzyna Sokołowska. 

Decyzję jury przekazał uczestnikom Michał Piróg. W kolejnym odcinku nie zobaczymy Krzysztofa Kaletki, Dominika Bereżańskiego i Mai Siwik. W domu modelek pojawi się rodzeństwo Kalibabków i Karolina, która wcześniej krytykowała Grację. Myślicie, że w programie dojdzie do konfliktu?

Zobacz też: Kalibabka wykorzystał setki Polek. Teraz jego dzieci podbijają "Top Model". Zobaczcie, jak wyglądają Gracja i Jacek

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Joanna Krupa w przerwie od "Top Model"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.