Joanna Krupa w wersji domowej. Jej mąż pokazał modelkę bez makijażu i w dresie

Joanna Krupa należy do grona tych gwiazd, które nie mają problemu z tym, by pokazywać ię publiczne bez upiększaczy i pełnego makijażu. Na Instagramie modelki można znaleźć sporo takich zdjęć, a ostatnio podobne opublikował w sieci jej mąż. Douglas Nunes pokazał, jak jego ukochana bawi się z jednym z pupili.

Joanna Krupa jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. W sieci publikuje mnóstwo treści i często relacjonuje, co dzieje się na planie "Top model". Ponadto odkąd tylko gwiazda została mamą, z wielką chęcią chwali się fanom kolejnymi ujęciami uroczej Ashy. Tym razem to jednak ona sama jest bohaterką zdjęcia, które bierzemy pod lupę. Douglad Nunes pokazał, jak jego żona wygląda w domowym zaciszu, kiedy kamery są wyłączone.

ZOBACZ TEŻ"Top Model". Uczestniczka wbiła szpilę Sokołowskiej i zasugerowała, że ma nieudane życie seksualne. Jurorka zareagowała

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Krupą. Powinna się bać o swoją pozycję przez udział Pisarek?

Joanna Krupa przyłapana przez męża bez makijażu

Na Instagramie amerykańskiego biznesmena pojawiło się wyjątkowo zdjęcie. Douglas uwiecznił na fotografii piękny moment, kiedy to Joanna Krupa bawi się z ich psem. 

Winston tulony przez niedźwiedzia -  śmiał się.

Naszą uwagę przyciąga jednak coś jeszcze, modelka pozuje bez makijażu.

Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy.

Joanna jest bardzo piękną kobietą i dobrym człowiekiem.
Idealna żona z futrzanym dzieckiem.
Jakie to urocze.

Na Instagramie Joanny z kolei pojawiło się zdjęcie wykonane w jej hollywoodzkim mieszkaniu. Gwiazda pozuje z Ashą i informuje fanów, że ze względu na zdrowie, pozostaje z córką w domu. Jakość powietrza jest bowiem bardzo naruszona w związku z pożarami, które występują na terenie stanu Kalifornia.

Jesteśmy zajęci przebywaniem w pomieszczeniach podczas tych strasznych pożarów, które niszczą jakość powietrza na zewnątrz. 

POLECAMYMąż Joanny Krupy przyleciał do Polski. Modelka nagrała, jak wita się z córką. Reakcja Ashy sprawi, że się uśmiechniecie