Joanna Krupa jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. W sieci publikuje mnóstwo treści i często relacjonuje, co dzieje się na planie "Top model". Ponadto odkąd tylko gwiazda została mamą, z wielką chęcią chwali się fanom kolejnymi ujęciami uroczej Ashy. Tym razem to jednak ona sama jest bohaterką zdjęcia, które bierzemy pod lupę. Douglad Nunes pokazał, jak jego żona wygląda w domowym zaciszu, kiedy kamery są wyłączone.
Na Instagramie amerykańskiego biznesmena pojawiło się wyjątkowo zdjęcie. Douglas uwiecznił na fotografii piękny moment, kiedy to Joanna Krupa bawi się z ich psem.
Winston tulony przez niedźwiedzia - śmiał się.
Naszą uwagę przyciąga jednak coś jeszcze, modelka pozuje bez makijażu.
Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy.
Joanna jest bardzo piękną kobietą i dobrym człowiekiem.
Idealna żona z futrzanym dzieckiem.
Jakie to urocze.
Na Instagramie Joanny z kolei pojawiło się zdjęcie wykonane w jej hollywoodzkim mieszkaniu. Gwiazda pozuje z Ashą i informuje fanów, że ze względu na zdrowie, pozostaje z córką w domu. Jakość powietrza jest bowiem bardzo naruszona w związku z pożarami, które występują na terenie stanu Kalifornia.
Jesteśmy zajęci przebywaniem w pomieszczeniach podczas tych strasznych pożarów, które niszczą jakość powietrza na zewnątrz.
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Doda z postulatami w Ministerstwie Sprawiedliwości. Postawiła sprawę jasno
Kubicka w rozmowie z Plotkiem reaguje na pojawienie się w aktach Epsteina. Padły mocne słowa
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Internauci burzą się na udział Komarnickiej i Miko w "Tańcu z gwiazdami". Chyba zapomnieli, jak to zwykle się kończy