Jagoda Judzińska zachwyciła niegdyś jurorów w "Top Model". Teraz przyszedł czas na duże zmiany w jej życiu. Czym się zajmuje?

Czas płynie, ale uczestnicy poprzednich edycji "Top Model" nadal budzą zainteresowanie fanów. Pamiętacie Jagodę Judzińską? Kiedyś zachwyciła Joannę Krupę i wystąpiła w kilku telewizyjnych programach, jednak później zrezygnowała z kariery w mediach. Aktualnie wkracza w nowy etap życia!
Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Facebook/ Jagoda Judzińska

Jagoda Judzińska oczarowała jurorów "Top Model"

Pojawiła się w piątej edycji "Top Model". Od samego początku zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Jagoda Judzińska dała poznać się telewidzom jako pewna siebie dziewczyna, która zdecydowanie dąży do wyznaczonego celu. W programie stanowczo wyrażała własne zdanie. Charakterystyczną cechą jej wyglądu były plamy na ciele, które stały się jednocześnie atutem w modelingu. 

Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Facebook/ Jagoda Judzińska

Wizerunkowa metamorfoza modelki

Jagoda nie eksperymentuje z wizerunkiem. Jest wierna blond włosom, które z trudem oddała w ręce fryzjerów w "Top Model". Przeprowadzona w show metamorfoza nie spodobała się uczestniczce. Po zakończeniu emisji programu powróciła do dawnego koloru, ale przez kilka odcinków mogliśmy ją podziwiać w wersji ognistego rudzielca. 

Serio mam być ruda? Jakaś masakra. Nie czuje się sobą. W moim przypadku blond był najlepszy. Czuję się ch*jowo - komentowała wówczas swoją zmianę. 
Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Instagram/ @jagodajudzinska

Jagoda vs choroba

Judzińska od samego początku, gdy pojawiła się w mediach, otwarcie mówiła o swojej chorobie. Nie chciała, by bielactwo stały się przeszkodą w rozwoju kariery. Plamy na skórze były jej cechą charakterystyczną, jednak na oczach widzów postanowiła się ich stopniowo pozbyć. W czerwcu tego roku udzieliła na ten temat szczerego wywiadu w "Gazecie Wyborczej". 

Pragnęłam pokazać, że warto walczyć o marzenia mimo niedoskonałości.
Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska KAPiF

Medialne próby

Uczestniczka "Top Model" pojawiła się również w innych telewizyjnych formatach. Spostrzegawczy widzowie mogli ją zobaczyć w roli niezbyt uprzejmej kelnerki w "Kuchennych rewolucjach". Później zapragnęła pokazać fanom swój talent wokalny. Wzięła udział w castingach do "Idola", jednak nie doszła do kolejnych etapów programu. Kilkukrotnie bywała na medialnych imprezach i do tej pory tworzy własne utwory muzyczne.

Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Instagram/ @jagodajudzinska

Nowa rola Jagody

Modelka zrezygnowała z kariery w modelingu, gdy dowiedziała się, że jest w błogosławionym stanie. Informacja ta przewróciła życie Jagody do góry nogami i jednocześnie zaskoczyła jej fanów. Judzińska wiadomość tę przekazała za pomocą mediów społecznościowych, publikując zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. 

Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Instagram/ @jagodajudzinska

Judzińska wychowuje córeczkę

Córka Jagody przyszła na świat w listopadzie ubiegłego roku. Dumna mama w stu procentach poświęciła się macierzyństwu i chętnie relacjonuje rozwój dziecka na Instagramie. Mała Michalina często pojawia się na zdjęciach u swojej rodzicielki. Judzińska zapewnia fanów, że jeszcze powróci do modelingu, gdy tylko jej pociecha podrośnie. 

Jeden z najważniejszych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Michalinka, nasza mała dziewczynka, przyszła dziś na świat. Jesteśmy szczęśliwe i zdrowe.
Jagoda Judzińska Jagoda Judzińska Instagram/ @jagodajudzinska

Romantyczne zaręczyny

Jagoda znów o sobie przypomniała! Zaskoczyła internautów kolejną niespodzianką, bowiem wkracza w nowy etap życia. Uczestniczka piątej edycji "Top Model" pochwaliła się ostatnio w sieci... zaręczynowym pierścionkiem. Judzińska powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Życzymy dużo szczęścia i mamy nadzieję, że to nie koniec przygody Jagody z telewizją. 

Więcej o: