Kalibabka wykorzystał setki Polek. Teraz jego dzieci podbijają "Top Model". Zobaczcie, jak wyglądają Gracja i Jacek

W najbliższą środę, 2 września rusza kolejna odsłona programu "Top Model". Okazuje się, że w tej edycji pojawią się dzieci słynnego uwodziciela Jerzego Kalibabki - Gracja oraz Jacek.

Program "Top Model" cieszy się niesłabnącą popularnością, nic więc dziwnego, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć 9. odsłonę reality show. W tym roku przesłuchania odbyły się w formie wirtualnej, a osoby chcące wziąć udział w show musiały przesłać nagranie castingowe. Joanna Krupa po raz pierwszy od narodzin córki przybyła do Polski. W sieci pojawiły się pierwsze informacje o uczestnikach reality show. Okazuje się, że przed kamerami zaprezentują się dzieci Jerzego Kalibabki. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Krupą. Powinna się bać o swoją pozycję przez udział Pisarek?

Dzieci Jerzego Kalibabki w "Top Model" 

Na stronie TVN pojawił się fragment odcinka reality show. Po wybiegu programu "Top Model" przeszli się Gracja i Jacek. Okazało się, że to dzieci słynnego Jerzego Kalibabki. Są między nimi dwa lata różnicy.

Gracja ma na koncie już kilka sesji zdjęciowych, a efektami współpracy z fotografami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. 

 

Jacek jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a na jego Instagramie nie brakuje zdjęć, na których dokumentuje życie studenckie. 

 

Kim był Jerzy Kalibabka?

Jerzy Kalibabka "zasłynął" w czasach PRL-u przez swoje miłosne podboje. Uwodził i okradał kobiety wypoczywające w nadmorskich i górskich kurortach. Czyhał na ich majątek, co pozwalało mu prowadzić wystawne życie. Został ujęty w 1982 roku, a sąd postawił mu zarzuty popełnienia 103 przestępstw na terenie Polski. W aktach sprawy wskazano, że w pięcioletniej działalności używał 20 fałszywych nazwisk. Okradł ponad 200 osób i zgromadził spory majątek, który szacowało się na 15 milionów złotych. Na sali sądowej przeciwko Kalibabce zeznawało 230 świadków, w tym 200 nastoletnich ofiar. Amant twierdził, że w sądzie pojawiły się tylko osoby, które okradł. Uważał, że kobiety, które uszczęśliwił, po prostu się nie zjawiły. 

Uznano go za winnego wyłudzeń, wykorzystywania nieletnich, gwałtów, kradzieży, rozbojów, oszustw czy pobić. Prowadzący sprawę sędzia swoje uzasadnienie odczytywał przez... pięć godzin. Został skazany w Dzień Kobiet 8 marca 1984 roku na 15 lat więzienia. 

W czasie odsiadki oszust-uwodziciel był konsultantem na planie serialu "Tulipan", który był luźną inspiracją podbojów Kalibabki. W roli głównej wystąpił Jerzy Mączka, któremu na planie towarzyszyli: Maria Pakulnis, Artur Barciś, Pola Raksa czy Jerzy Kryszak. 

Kalibabka odbywał karę pozbawienia wolności przez 9 lat i 8 miesięcy. Zamieszkał w rodzinnym Dziwnowie, gdzie związał się z młodszą partnerką. Założył z nią rodzinę i prowadził sklep warzywny. Zmarł w 2019 roku, mając 62-lata. 

Więcej o: