"Królowe życia" wracają z nowymi uczestnikami. Jedna z par żyje w trójkącie. "On, ona i nic mi więcej nie potrzeba"

Na Instagramie programu "Królowe życia" pojawił się post prezentujący uczestników kolejnej edycji. Poznaliśmy kilka zupełnie nowych osób, które zaprezentują swoje życie w show. Dwie z nich tworzą wspólny związek z... trzecią osobą i od kilku lat żyją w jednym domu.

"Królowe życia" to propozycja stacji TTV na zbliżający się sezon. Nie zabraknie starych wyjadaczy, czyli przede wszystkim największej królowej, która dzięki programowi cieszy się rozpoznawalnością w całej Polsce - Dagmary Kaźmierskiej. W programie pojawi się wiele nowych postaci, które dotychczas nie były znane widzom - m.in. homoseksualna para lekarzy z Trójmiasta i para z dziewczyną z miłosnego trójkąta.

Miłosny trójkąt na ekranie "Królowych życia"

W tym sezonie "Królowe życia" dostarczą widzom chyba jeszcze więcej emocji, niż poprzednio - wszystko za sprawą nowych uczestników. Patrycja i Gniewko są małżeństwem, ale pewnego dnia w ich życiu pojawiła się Justyna. Para uznała, że chciałaby również z nią dzielić swoje życie i doszło do oświadczyn. Cała trójka ma wspólne konto na Instagramie, na którym dzielą się momentami ze wspólnego życia. Co ciekawe, panie są razem nie tylko prywatnie - wspólnie prowadzą także salon urody. O tym, jak wygląda ta nietypowa relacja, dowiemy się już wkrótce.

On, ona i nic mi więcej nie potrzeba - jak mówi jedna z pań zaangażowanych w związek.
 

"Królowe życia" - pełna lista uczestników

W ostatnim sezonie na ekranach widzowie mogli oglądać zmagania Rafała i Gabriela, którzy jednak często nie mogli się porozumieć. Producenci uznali, że nie chcą ich w tym sezonie, jednak nie wykluczają ich ponownego udziału - jednak dopiero w przyszłości. W jesiennej ramówce ich miejsce zajęło małżeństwo z Trójmiasta - Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen. Mężczyźni wzięli ślub w Holandii kilka lat temu.

Wśród nowości, które czekają widzów w nowy sezonie show z pewnością można mówić o fance eksponowania swojego ciała i fotek przy samochodach - Sylwii Peretti.

Kolejną uczestniczką jest fanka ozdabiania swojego ciała i stylistka fryzur Anna Renusz. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza zdjęcia z brodatym partnerem, który zapewne równie często będzie gościł na ekranie.

W nowym sezonie zobaczymy także postacie znane z wcześniejszych sezonów, czyli słynną Dagmarę z paczką - przyjacielem Jackiem, Edzią i synem Conanem. W dziewiątym sezonie widzowie będą się przyglądać losom Izabeli Macudzińskiej, jej męża i córki. Na ekranie pojawi się także Kasia, zafascynowana ciągłym zmienianiem swojego wyglądu.

Zobacz to: "Królowe Życia". Macudzińska chwali się "naturalnym wydaniem". Fanka grzmi: Make-up to też sztuczne rzęsy! Jest reakcja Izy

"Królowe życia" - kiedy premiera i jak oglądać?

Pierwszy odcinek dziewiątego sezonu "Królowych życia" pojawi się na antenie TTV już za tydzień, 3 września. Wszystkie odcinki wcześniejszych edycji są dostępne online na platformie VOD player.pl.

Jak obstawiacie, kto może być największym zaskoczeniem tej edycji?

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o stanie zdrowia