"Królowe Życia". Macudzińska chwali się "naturalnym wydaniem". Fanka grzmi: Make-up to też sztuczne rzęsy! Jest reakcja Izy

Izabela Macudzińska z programu "Królowe Życia" wypoczywa we Włoszech. Na Instagramie pokazała, jak wygląda bez makijażu. Nie obyło się bez uszczypliwych komentarzy.

Program "Królowe Życia" zadebiutował na antenie telewizji TTV w 2016 roku. Na początku akcja reality show rozgrywała się na terenie województwa dolnośląskiego. Z czasem do programu zaczęły dołączać nowe bohaterki, a jedną z nich jest Izabela Macudzińska, która pojawiła się w czwartej odsłonie programu. Ekscentryczna projektantka mody i właścicielka butiku z Poznania występuje ze swoim długoletnim partnerem, Patrykiem Borowiakiem. Para w towarzystwie córki Elizy wybrała się na wakacje do Włoch, skąd celebrytka pochwaliła się wyjątkowym ujęciem. 

"Królowe Życia". Izabela pokazała się bez makijażu

Projektantka wraz z rodziną wybrała się do Rimini, skąd chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Nie brakuje ujęć, na których Izabela podkreśla sporych rozmiarów piersi i szczupłą talię. Jedna z publikacji jest wyjątkowa, ponieważ Macudzińska po raz pierwszy pokazała się bez makijażu. W opisie stwierdziła, że tylko najbliższe osoby widują ją w takim wydaniu. 

Dziś dzień bez make-upu. Kto mnie zna, czyli rodzina i przyjaciele, często widzą mnie właśnie w takim wydaniu, więc teraz widzicie mnie i Wy - zakomunikowała Izabela.
 

Pod zdjęciami pojawiły się komentarze, w których internauci zarzucali Izabeli, że nie do końca jest bez makijażu. Celebrytka nadal ma sztuczne rzęsy i permanentne brwi.

Make-up to też sztuczne rzęsy! - grzmiała obserwatorka.

"Królowa życia" cierpliwie odpowiedziała na ten komentarz, tłumacząc, że makijaż jest dla niej istotny.

Niektóre osoby nie pokażą się nawet bez fluidu i pudru na twarzy. Po co się tak czepiać? Zawsze ktoś szuka dziury w całym. Nie pytam się w poście, co myśli ktoś, czy dobrze wyglądam, czy nie. Piszę, że taką widzą mnie zazwyczaj najbliżsi. Dla kogoś no make-up to zupełnie nic, a dla mnie nie - odpowiedziała Izabela.

Pojawiły się także obserwatorzy, którzy pisali, że w naturalnym wydaniu Izabela wygląda pięknie. 

Młodo i świeżo bez make-up. Buzia o 5 lat młodsza.
Pięknie, nawet bym rzekła, że ładniej bez.
Odważnie, ale pięknie - pisali fani Macudzińskiej.

Mamy nadzieję, że te komentarze dadzą Izabeli do myślenia. Naturalnie też może być pięknie!

ZOBACZ: "Królowe Życia". Izabela Macudzińska miała wypadek samochodowy. "Otarłam się o śmierć"

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o swoim stanie zdrowia