Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana. Znane są kulisy zatrzymania: Grupa antyterrorystyczna wysadziła drzwi

Podczas zatrzymania Joanny P. i Adama J. miała być obecna 8-letnia córka "królowej życia".

W poniedziałek światło dzienne ujrzała informacja o zatrzymaniu Joanny P. znanej z show TTV "Królowe życia" i jej konkubenta Adama J. pod zarzutem udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu, która miała opiewać na milion złotych. Para miała wręczyć łapówkę prokuratorowi Andrzejowi Z., aby uniknąć kary i zatrzeć ślady w sprawie zamordowania 75-letniej mieszkanki Warszawy. Kobieta miała zostać oblana kwasem w windzie bloku, w którym mieszkała. Zmarła w wyniku poparzeń i komplikacji. W sprawę ma być zamieszany konkubent "królowej życia". Obecnie oboje przebywają w areszcie. Zostały im postawione zarzuty.

"Królowa życia" Joanna P. została aresztowana. Znane są kulisy zatrzymania kobiety i jej konkubenta

Jak podaje serwis Pudelek do aresztowania Joanny P. i jej partnera Adama J. został oddelegowany oddział antyterrorystyczny. Policjanci zmuszeni byli wysadzić drzwi mieszkania, w którym przebywała celebrytka wraz z konkubentem i 8-letnią córką.

W związku z zarzutami o łapówkarstwo do mieszkania Adama J. wpadła grupa antyterrorystyczna. Wysadziła drzwi. Córka Joanny P. była obecna przy zatrzymaniu matki i jej konkubenta - czytamy w serwisie.

Antyterroryści mieli zezwolić matce na jeden telefon do osoby, która będzie w stanie zaopiekować się dziewczynką. W innym wypadku dziecko "królowej życia" trafiłoby do ośrodka opiekuńczego na czas pobytu matki w areszcie.

Prokuratura odmówiła komentarza.

Joannie P. i Adamowi J. za zarzucany im czyn grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.