"Love Island". Już wkrótce rozpocznie się druga edycja reality show. Wiemy, kiedy zobaczymy premierowy odcinek

"Love Island. Wyspa miłości" wraca na antenę Polsatu. Już wkrótce stacja wyemituje premierowy odcinek drugiej edycji programu.

Program "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował w jesiennej ramówce stacji Polsat w 2019 roku. Młodzi, piękni i spragnieni miłości udali się do słonecznej Hiszpanii, aby walczyć o najwyższą nagrodę. Pierwszą edycję programu wygrała tancerka Sylwia Madeńska i tenisista Mikołaj Jędruszczak. Kiedy rozpocznie się emisja drugiej odsłony? Już wiemy!

ZOBACZ: Monika z "Love Island" relacjonuje, jak ma się po powiększaniu piersi. Jej koleżanka z programu zrobiła to samo! "Płaczę ze szczęścia"

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"

"Love Island". Kiedy premiera?

Spragnieni randkowych uniesień uczestnicy drugiej edycji show wylecą do słonecznej i upalnej Hiszpanii, do willi położonej w malowniczej Marbelli na południu półwyspu Iberyjskiego. W pierwszym odcinku poznamy dziesięciu młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, którzy chcą znaleźć miłość i przeżyć przygodę.

 

Uczestnicy programu - pięć kobiet i pięciu mężczyzn - będą musieli dobrać się w pary, bazując na pierwszym wrażeniu. Przez sześć tygodni będą się testować, knuć, kłócić i zakochiwać. W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Raz w tygodniu mieszkańcy willi biorą udział w przeparowaniu. Wtedy uczestnicy decydują, czy chcą pozostać w parze, czy rozpocząć relację z innym mieszkańcem. Osoba bez pary będzie zmuszona opuścić willę. W finałowym odcinku zobaczymy trzy pary, które będą walczyć o nagrodę główną czyli 100 tysięcy złotych! 

Kolejną edycję "Love Island" ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany o godzinie 22:05, 31 sierpnia na Polsacie.