Monika z "Love Island" relacjonuje, jak ma się po powiększaniu piersi. Jej koleżanka z programu zrobiła to samo! "Płaczę ze szczęścia"

Uczestniczki programu "Love Island" postanowiły powiększyć swoje piersi. Najzabawniejsze jest to, że zrobiły operację biustu w tym samym czasie! Przypadek?

Mimo że program "Love Island" zakończył się kilka miesięcy temu, to widzów wciąż interesuje codzienne życie jego uczestników. Niektórzy z nich po powrocie z rajskiej wyspy zostali prawdziwymi celebrytami. Brylowali na ściankach, a także udało im się nawiązać kilka współprac reklamowych. Ostatnio dwie najbardziej barwne uczestniczki, czyli Marietta Fiedor i Monika Kozakiewicz znowu dały o sobie znać.

Zobacz wideo Marietta i Monika powiększyły piersi

"Love Island". Marietta i Monika powiększyły sobie piersi

Marietta oraz Monika na rajskiej wyspie kochały się w tym samym facecie, czyli Franku. Okazuje się, że dziewczyny łączy nie tylko pociąg do tych samych chłopców. Obie, w tym samym momencie, zrobiły sobie operacje piersi! Nie zabrakło oczywiście relacji z całego procesu w ich mediach społecznościowych.

Bardziej wylewna była Marietta. Uczestnika show udostępniła kilka stories, na których widzimy jak leży w łóżku z zabandażowanymi piersiami. Okazuje się, że ta operacja była jej marzeniem i sprawiła Fiedor mnóstwo szczęścia.

Ja już po. Jak widzicie miewam się całkiem dobrze. Wyglądam jak wyglądam. Co jakiś czas płaczę ze szczęścia. Jestem po prostu prze szczęśliwa - mówiła.

Marietta FiedorMarietta Fiedor instagram/mariettafiedor

Monika również jest dopiero po operacji. Wraca do siebie i jak twierdzi na Instagramie, czuje się bardzo dobrze.

Żyję moi mili zatroskani. Śpię cały czas. Mam stado zwierząt afrykańskich na klacie, ale nie, że jakoś dramatycznie. Nawet ręce podnoszę. Do usłyszenia później. Jestem podekscytowana, dzisiaj nie zasnę.

Monika KozakiewiczMonika Kozakiewicz instagram/moniakej

Jak widać, obie panie spełniły swoje marzenia. A już niedługo kolejny sezon programu "Love Island"! Będziecie oglądać?