Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pomalowała Sylwię Madeńską na J.Lo! "Taki słodziak z tej Sysi"

Ewa Mrozowska postanowiła zrobić Sylwii Madeńskiej make-up "na Jennifer Lopez". Okazuje się, że panie bardzo dobrze się znają.

Sylwia Madeńska i Ewa Mrozowska to polskie celebrytki, które popularność zdobyły dzięki udziałowi w programach telewizyjnych. Sylwia wystąpiła w "Love Island", gdzie odnalazła miłość i związała się z Mikołajem Jędruszczakiem. Ewa natomiast od wielu lat razem z Sylwią Bombą podbija serca widzów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Nikt chyba nie spodziewał się, że między paniami zrodzi się przyjaźń. Jednak życie lubi zaskakiwać i tak po ostatnim poście Sylwii możemy dowiedzieć się, że obie bardzo przypadły sobie do gustu. Ewa postanowiła zrobić koleżance wyjątkowy makijaż.

Ewa Mrozowska pomalowała Sylwię Madeńską

Zdjęcia Sylwii w pięknym makijażu możemy zobaczyć na Instagramie. Trzeba przyznać, że Ewa to prawdziwa profesjonalistka, bo makijaż wyszedł jej świetnie. Z opisu dowiedzieliśmy się także, że Madeńska poznała w końcu syna Ewy, który zaledwie parę miesięcy temu pojawił się na świecie.

W końcu po paru miesiącach udało mi się zobaczyć z cudowną mamusią, Ewą i poznać jej cudownego synka. A przy okazji ploteczek, wystylizować buźkę na polską J.Lo. Ewcia jesteś niesamowita! - napisała.

Ewa nie pozostała dłużna i również napisała wiele miłych słów.

Taki słodziak z tej Sysi. Wróciłam i już do malowania. Ostatnio na nowo pokochałam błyszczyki! - czytamy na profilu Ewy.
 

Pot skomentowało wielu internautów, którzy nie szczędzili miłych słów. My również zrobiliśmy śledztwo i okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy Ewa malowała Sylwię. Najwyraźniej jest fanką jej urody.

Zobacz wideo Sylwia Madeńska o swojej metamorfozie: "Ludzie bardzo mnie wspierają"

ZOBACZ TEŻ: Internauci martwią się o Sylwię Madeńską. Według nich jest zbyt szczupła. "Nie wyglądasz zdrowo"

Więcej o: