"The Voice of Poland". Zwycięzca show wziął ślub. Suknia ślubna jego żony była oszałamiająca

Zwycięzca 6. edycji "The Voice od Poland" - Krzysztof Iwaneczko - stanął na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia z tego ważnego dla siebie dnia.

Pamiętacie finalistę 6. edycji "The Voice of Poland"? Program zwyciężył jedyny w swoim rodzaju Krzysztof Iwaneczko - podopieczny Marii Sadowskiej. I choć od emisji programu minęło już sporo czasu, to mężczyzna nie dał o sobie zapomnieć i nadal rozwija się muzycznie. Ostatnio sporo wydarzyło się też w jego życiu prywatnym - Iwaneczko stanął na ślubnym kobiercu. Kim jest jego żona?

Krzysztof Iwaneczko z "The Voice of Poland" po ślubie

Krzysztof Iwanczeko po emisji "The Voice of Poland" został wykładowcą wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Na początku 2019 roku wydał debiutancki album pt. "Jestem". Z jego mediów społecznościowych wynika również, że muzyk regularnie koncertuje. Występował obok takich artystów, jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki czy Piotr Nazaruk.

Na jego Instagramie pojawiła się jednak jeszcze jedna, bardzo ciekawa informacja - zwycięzca muzycznego formatu TVP niedawno wziął ślub. Jego żoną została Paulina Czajkowska (teraz już Iwaneczko), którą widzowie show doskonale znają. Kobieta, wówczas jeszcze jako partnerka, towarzyszyła muzykowi podczas przesłuchań w ciemno, a później bitew.  

Suknia panny młodej

Panna młoda w dniu ślubu wyglądała obłędnie. Nie zdecydowała się na klasyczną białą suknię ślubną, ale taką w kolorze écru. Idealnie pasował do niej krój tzw. "księżniczki". Wrażenie robi także opis, jaki pod zdjęciem ślubnym zamieścił Krzysztof Iwaneczko zauroczony swoją piękną żoną. 

Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami - czytamy na Instagramie muzyka. 
 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla młodej pary. Nie zabrakło też życzeń na nową drogę życia. 

 Najlepszego Krzysiek dla Ciebie i wybranki życia.
Szczęścia dla Was.
Trwajcie w Miłości! - pisali. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń.