"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian mają córeczkę. Aż do porodu nie wiedzieli, jakie dadzą jej imię [TYLKO U NAS]

Anita i Adrian Szydłowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się drugiego dziecka. Świeżo upieczona mama zdradziła nam, jak się czuje.

Anita i Adrian Szydłowscy poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para po zakończeniu eksperymentu społecznego postanowiła pozostać w związku małżeńskim. Od emisji finałowego odcinka trzeciego sezonu, małżonkowie prężnie działają na Instagramie i za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się z fanami istotnymi dla nich informacjami. Małżonkowie wychowują już rocznego Jerzyka, a na początku lipca ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Wciąż nie wiadomo, jak córeczka Szydłowskich ma na imię. Skontaktowaliśmy się z Anitą i ją o to zapytaliśmy.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita urodziła! Szczęśliwi rodzice pokazali uroczą córeczkę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita o imieniu córki

Szczęśliwi rodzice poinformowali na Instagramie, że ich córka przyszła na świat chwilę po 9 rano, we wtorek 7 lipca. Anita i Adrian jeszcze nie ujawnili imienia pociechy. Mama Jerzyka wyznała, że do końca nie wiedzieli, jak nazwą dziewczynkę!

Jeszcze nie zdradzę imienia córki. Szczerze mówiąc, w samochodzie do szpitala jeszcze nie było wiadomo, jak ją nazwiemy - stwierdziła Anita Szydłowska w rozmowie z Plotkiem.
 

Żona Adriana powiedziała, że ich córka urodziła się zdrowa, a ona jeszcze odpoczywa po porodzie. 

Maleńka jest zdrowa i to jest najważniejsze. Ja jeszcze odpoczywam - mówiła szczęśliwa mama.

Gratulujemy Anicie i Adrianowi!

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian w pięknej sesji zdjęciowej przed porodem. Nawiązali do imienia córki