"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita urodziła! Szczęśliwi rodzice pokazali uroczą córeczkę

Anita i Adrian Szydłowscy z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie córkę. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie.

Anita i Adrian Szydłowscy poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od niemal trzech lat tworzą zgrane małżeństwo. Wychowują już rocznego synka Jerzyka, który ostatnio obchodził urodziny. Kilka miesięcy temu okazało się, że para spodziewa się drugiego dziecka. Do końca nie było wiadomo, kiedy córka pary pojawi się na świecie, ponieważ Anita trzymała to w tajemnicy. Miesiąc po hucznych urodzinach Jerzyka rodzina Szydłowskich się powiększyła!

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wyprawiła tematyczne baby shower. Było luksusowo!

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita urodziła!

Zarówno na Instagramie Anity, jak i Adriana, pojawiło się zdjęcie z porodówki, na którym mama trzyma córeczkę w objęciach. Dziewczynka przyszła na świat o 9:21. Para nie zdradziła imienia noworodka. 

Córeczko. Witamy na świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami. 9:21, 07 lipca 2020 - napisała Anita Szydłowska na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a internauci gratulowali rodzicom. Jerzyk urodził się 6 czerwca, a drugie dziecko Anity i Adriana pojawiło się na świecie 7 lipca - fani stwierdzili, że para świetnie trafiła z datami. 

Niesamowite - Jerzyk 6.06, a córeczka 7.07, jak babcia... Gratulacje, cudna rodzinka! 
Nie wierzę, u Was ciągle podwójne daty! Gratulacje!
Gratulacje. Ale fajna data. Dużo zdrówka dla mamy i maleństwa - pisali fani.

Przyłączamy się do gratulacji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian w pięknej sesji zdjęciowej przed porodem. Nawiązali do imienia córki