''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Adrian pochwalił się zdjęciami z urodzin syna. ''Wykapany tata''

Adrian z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' pochwalił się kilkoma zdjęciami z synem Jerzykiem. Internauci szybko dostrzegli między nimi podobieństwo.

Anita i Adrian z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' nieprzerwanie cieszą się olbrzymią sympatią. Chociaż od ich udziału w programie minęło już kilka lat, to małżonkowie są wciąż aktywni w mediach i regularnie publikują nowe zdjęcia. Dzięki temu widzowie pozostają z nimi w stałym kontakcie i mogą na bieżąco śledzić, co dzieje się u jednej z ulubionych par telewizyjnego show. A wrażeń nie brakuje! Niedawno rodzice świętowali pierwsze urodziny syna. Tym razem Adrian zaprezentował kilka zdjęć z synem. 

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Anita i Adrian świętują urodziny syna

Anita i Adrian mają ostatnio sporo powodów do radości. Tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują wspólnie Jerzyka. Niedługo na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Rodzice chętnie relacjonują życie w mediach społecznościowych. Niedawno na profilu Adriana pojawiło się kilka uroczych zdjęć z synem. Nie zabrakło również kilku słów, które tata skierował do małego.

 
Latający „JERZ” jedna z wielu zabaw, która przyprawi nas o szeroki uśmiech. Jerzykowi w sumie nie wiem do końca dlaczego, a mnie dlatego, że Synek rechocze się jak żaba i widać jego ogromne zadowolenie. Od kiedy mamy za sobą skończony roczek, odnoszę wrażenie, jakby każdy nowy dzień wnosił jeszcze więcej do umiejętności i rozwoju tego malucha. Jego pomysłowość i wykonane czyny coraz częściej wprawiają mnie w niedowierzanie niejednokrotnie. Jak było z Waszymi dziećmi po 12 miesiącach? Podzielcie się doświadczeniami, aby przygotować, czego w najbliższym okresie możemy się spodziewać - napisał pod postem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci szybko zauważyli podobieństwo Jerzyka do taty. Zwrócili również uwagę na charakterystyczną przerwę między zębami u chłopca. Okazuje się, że Adrian ma taką samą, co potwierdziła Anita. 

Ale Jerzyk jest szalenie do ciebie podobny!
Bardzo mi się podobają te zdjęcia.
Dosyć, że Jerzyk to wykapany tata, to jeszcze ta śliczna przerwa pomiędzy ząbkami. On jest taki śliczny - czytamy w komentarzach.

Przyznajemy, że podobieństwo Jerzyka do taty jest uderzające. Też to zauważyliście?

Więcej o: