Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili synka. Zdjęciami pochwalili się na Instagramie

Anita Szydłowska i jej mąż Adrian zdecydowali się ochrzcić synka. Pochwalili sie zdjęciami i poruszyli kwestię wieku, w którym dzieci powinny przyjąć ten sakrament.

Anita Szydłowska i jej mąż Adrian nadal wzbudzają zainteresowanie Internautów, chociaż od emisji ich "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęły już dwa lata. Instagramowych obserwatorów zazwyczaj najbardziej interesuje wygląd pary. Żywo dyskutują np. na temat tego, czy Anita wstrzyknęła sobie kwas hialuronowy w policzki, zajmował ich również przeszczep włosów, któremu poddał się Adrian.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - te pary zdecydowały się rozstać.

Zobacz wideo

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili dziecko

Na Instagramie Anity Szydłowskiej Internauci mogą również śledzić życie rodzinne pary. Młodzi rodzice co jakiś czas chwalą się ważnymi dla swojej familii wydarzeniami. Tym razem Anita zrelacjonowała na profilu uroczystość chrztu świętego swojego synka:

Chrzest Święty Jerzyka był niesamowitym dniem.Od rana mały czuł, że wszystko kręci się wokół niego i ilość uśmiechu jakim obdarzał w tym dniu nas i rodzinę, która musiała często przejechać całą Polskę, była znakiem, że naprawdę rozumiał, że dzieje się coś wyjątkowego.
Dla nas, rodziców, organizacja była kolejnym wyzwaniem, bo nie wiedzieliśmy za dużo o organizacji chrzcin, ale nie zmieniłabym absolutnie NIC. Choć zastanawialiśmy się, w jakim wieku najlepiej będzie chrzcić Jerzyka, to wydaje mi się, że poczekanie na moment, w którym będzie już więcej rozumiał, a nie prześpi wszystkiego, był świetnym wyborem.
 

Fani pary bardzo pozytywnie zareagowali na najnowszy instagramowy post. Część z komentatorów odniosła się również do kwestii wieku odpowiedniego do przyjęcia chrztu:

Ja miałam 6 lat, jak mnie ochrzczono. Mamie się nie spieszyło.
Uwielbiam Was. Jak się na was patrzy to widzi się miłość w Was. Pozdrowienia z Chicago.
Wszystkiego dobrego dla Jerzyka, opieki bożej na całe życie. A rodzice rewelacyjni!
To jest Rodzina. To jest Miłość. To są przyjaciele. Cudownie (...).

A Wy jak uważacie, jaki wiek jest odpowiedni na przyjęcie sakramentu chrztu?

JP