"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz przebrał się za kelnera. Komentarz Oliwii najlepszy! Mają poczucie humoru

Oliwia i Łukasz uwielbiają się wygłupiać. Nawet podczas zabawy z synkiem dobry humor ich nie opuszcza.

Łukasz i Oliwia są bohaterami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", który w ich przypadku zakończył się sukcesem. Pobrali się, a jakby tego było mało, są już rodzicami. Dokładnie w Dzień Matki na świat przyszedł synek pary, którego nazwali Franciszek. Mimo zakończenia emisji programu para bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, pokazując życie prywatne. Co więcej, w ostatnim czasie zdecydowali się również na poprowadzenie kanału na YouTube. Nie ukrywają też wizerunku synka, którego zdjęciami bardzo często raczą fanów. Tym razem było podobnie.

Łukasz przygotował synkowi kolację. Oliwia żartuje

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie Łukasza. Widzimy na nim świeżo upieczonego tatę, który w stroju kelnera serwuje synkowi "zabawkowy" posiłek. Franek leży w nosidle i z uśmiechem patrzy na wygłupy taty.

To co zawsze Panie Franku? Czy może chciałby Pan spróbować jakiś naszych nowości? Taki klient to skarb. Zawsze wraca i zawsze mu smakuje. Jedynie z napiwkami kiepsko, ale jego uśmiech nadrabia to z nawiązką - odpisał zdjęcie.
 

Choć pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, zdecydowanie najlepszy był ten, który dodała Oliwii.

Niech zgadnę. Czyżby Prezes zamówił znowu pierś? - żartuje Oliwia.
Pierś saute, jak zawsze - odpowiedział szybko Łukasz.
Pierś z butli. To jest dopiero danie! - dodaje inny internauta.

Ich post i zabawne komentarze zebrały tysiące polubień. Nic więc dziwnego, w końcu stali się ulubieńcami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". My czekamy na więcej zdjęć.