"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna odwiedziła Oliwię i Łukasza. "Jej wizyta nie była przypadkowa"

Niektórzy uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" starają się utrzymać kontakt po zakończeniu nagrań. Ostatnio Joanna przybyła w odwiedziny do Oliwii, Łukasza i małego Frania.

Dla Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty eksperyment społeczny "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się wspaniałym doświadczeniem i para wspólnie układa życie. Inaczej było w przypadku Joanny Lazar, która poczuła się oszukana przez dobranego przez ekspertów męża Adama Miciaka. Kobieta nie najlepiej wspominała byłego męża. Uczestnicy 4. edycji programu starają się utrzymać kontakt, a ostatnio Asia odwiedziła młodych rodziców w Katowicach. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

Oliwia i Łukasz podobnie jak Agnieszka i Wojtek ogłosili, że zakładają kanał na YouTube. Zachęcili obserwatorów do podsyłania pomysłów na nazwę kanału. Mimo braku ostatecznej nazwy podczas odwiedzin Joanny nagrali pierwszy odcinek. Na instagramowej relacji para poinformowała, że gościem w ich domu była koleżanka z programu. 

Dzisiaj mieliśmy specjalnego gościa na obiedzie - mówił Łukasz.
Tę panią dobrze znacie. Asia nas dzisiaj odwiedziła, odwiedziła Franka - dodała Oliwia.
Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza
Jej wizyta nie była przypadkowa. Już niedługo na naszym kanale pojawi się rozmowa z Asią, która poopowiada nam trochę, jak zmieniło się jej życie po programie i trochę o samym programie również - zdradziła Oliwia na InstaStories.

Na kanale Agnieszki Łyczakowskiej i Wojtka Janika "Życie od pierwszego wejrzenia", uczestnicy opowiadają o kulisach powstawania programu oraz starają się udzielać odpowiedzi na nurtujące internautów pytania. W ostatnim odcinku Agnieszka zdobyła się na szczere wyznanie

Na profilu byłego męża Asi, Adama Miciaka, pojawiło się jego pierwsze zdjęcie z ukochaną. Dodał na Instagramie zdjęcie, na którym czule całuje ustawioną tyłem do obiektywu brunetkę. W komentarzach zawrzało

Czekacie na pierwszy odcinek na kanale Oliwii i Łukasza?