"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam po raz pierwszy dodał zdjęcie z ukochaną: Przy tobie oddycham. Spadła na niego krytyka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam już nie ukrywa się ze swoją miłością. Uczestnik ostatniej edycji programu dodał na Instagramie zdjęcie z partnerką i nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy.

Ostatnia edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" była najbardziej udana. Po programie przetrwały aż dwa małżeństwa. Agnieszka i Wojtek z każdym dniem kochają się coraz bardziej, a Oliwia i Łukasz już zostali rodzicami Franka. Niestety, nie udało się Asi i Adamowi - choć ona walczyła o ich małżeństwo, to on nie wykazywał chęci na kontynuację znajomości. Rozstali się w dość chłodnych relacjach i oboje próbują układać sobie życie. Uczestniczka nie żałuje jednak udziału w programie, o czym powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia nie wspomina dobrze byłego męża: Nie widziałam i nie chcę go widzieć [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Psycholog ze "ŚOPW" zdradza tajemnice programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam jest szczęśliwie zakochany

Adam za to nie jest tak aktywny w mediach, jednak niedawno pochwalił się nową miłością. Dodał na Instagramie zdjęcie, na którym czule całuje ustawioną tyłem do obiektywu brunetkę. Dodał też szczere wyznanie:

Bez ciebie wszystko mi jedno. I czuję, jakby mnie było pół... Przy tobie znika całe zło przez otwarte okna. Przy tobie oddycham, zapominam się na chwilę... Ciebie więcej chcę. To miłość - napisał.
 

Internauci jednak nie potrafią wybaczyć Adamowi tego, że zachował się nie w porządku do Asi (nie powiedział jej szczerze, że nie będzie próbował z nią budować związku, bo poznał inną). W komentarzach krytykują jego zachowanie z programu:

Szczęścia życzę i powodzenia. PS. Szkoda tylko, że nie byłeś fair w stosunku do Asi, której zwyczajnie trzeba było powiedzieć co i jak, każdy zasługuje na prawdę - nawet najgorszą.
Tu nie chodzi o ocenę miłości.  Ona zawsze jest najważniejsza. I gratuluję, jak widać Asia to nie była ta. Miałeś do tego prawo. Chodzi o szczerość i szacunek do drugiej osoby, a tego zabrakło - piszą.

Niektórzy jednak stają w jego obronie i tłumaczą, że ma prawo układać sobie życie:

Dajcie mu już spokój. Facet ma prawo do własnego szczęścia. Program to EKSPERYMENT i wiadomo, że nie każdy pasuje do każdego, a kamery pokażą w telewizji, co chcą pokazać. Zapewne wszystkich uczestników obowiązuje regulamin "ŚOPW", którego my, OBSERWATORZY INTERNETOWI, nie znamy, wiec uważam, że pomimo tego, co pokazano i jak przedstawiono Adama, to z całym szacunkiem do wszystkich krytykujących jego osobę - nie zasługuje na ciągły hejt. Dajcie mu w końcu święty spokój, aby mógł zająć się swoim życiem i rodziną. Bo przecież nie można być z kimś na siłę... Tak jak było z Asią - uważa jeden z obserwatorów.

Wszystko też wskazuje na to, że zakochani doczekali się dziecka - na InstaStories ukochana Adama prowadzi wózek.

Partnerka Adama ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Partnerka Adama ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Screen z Instagram.com/ adam_nie_officjal