"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wyprawiła tematyczne baby shower. Było luksusowo!

Anita Szydłowska, uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", spodziewa się drugiego dziecka. W oczekiwaniu na przyjście na świat pierwszej córki, wyprawiła baby shower. Działo się!

Anita Szydłowska zyskała ogromną sympatię widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chociaż od emisji edycji z jej udziałem minęły już dwa lata, to fani reality-show wciąż interesują się życiem prywatnym uczestniczki. Ona zaś nie zawodzi obserwatorów i chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Teraz ukochana Adriana pokazała użytkownikom Instagrama zdjęcia z wyprawionego baby shower.

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska wyprawiła baby shower

Od udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Anita i Adrian tworzą szczęśliwą parę. Ukochani doczekali się już nawet synka, Jerzyka. Chłopiec na początku czerwca obchodził swoje pierwsze urodziny. Tymczasem już wkrótce małżonkowie powitają na świecie kolejną pociechę - tym razem córkę. Z tej okazji przyszła mama wyprawiła tematyczny baby shower. Zaproszone koleżanki przebrały się za bohaterki reality-show "Żony Hollywood", a przebieg imprezy Anita Szydłowska zrelacjonowała na Instagramie:

Niebawem będzie z nami kolejna kobietka! Z przymrużeniem oka i ogromną dawką śmiechu postanowiłyśmy świętować fakt, że malutka niebawem będzie wśród nas. Tematem imprezy były "Żony Hollywood". Nie zabrakło projektowania fashion pieluszek dla dzieci, mlecznych "drinków", kalamburów z hasłami dotyczącymi rodzicielstwa, sporej ilości słodkich kalorii i wystawy pluszowych zwierząt. Taki dzień może idealnie zrelaksować przyszłą mamę.
 

Patrząc na wszystkie zdjęcia (znajdziecie je w naszej galerii), jesteśmy pewni, że impreza udała się świetnie. Tego samego zdania są obserwatorzy Anity Szydłowskiej.

Tyle fajnych babeczek w jednym miejscu.
Super wyszły stroje na "Żony Hollywood ", petarda!
Świetna ekipa!

Skoro baby shower już za nami, teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwać przyjścia na świat kolejnej pociech Anity i Adriana.