"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian pochwalili się przyjęciem urodzinowym syna. Jerzyk skończył rok!

Na Instagramie Anity z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawiła się obszerna relacja z pierwszych urodzin Jerzyka. Prezentów było co niemiara.

Anita i Adrian są jedną z niewielu par, które w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" znalazły prawdziwą miłość. Sami zainteresowani z wielką chęcią relacjonują życie rodzinne w mediach społecznościowych. Najbardziej aktywna jest Anita, której druga ciąża coraz bardziej interesuje internautów. Tym razem pochwaliła się przyjęciem urodzinowym, jakie wraz z mężem zorganizowała z okazji pierwszych urodzin Jerzyka. 

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsze urodziny Jerzyka

Anita i Adrian już niedługo przywitają na świecie swoje drugie, wspólne dziecko. Para już powoli przygotowuje się do porodu, jednak i tak większość ich czasu zajmuje syn, który właśnie skończył rok. Nie mogło obyć się bez urodzinowego przyjęcia. Anita szeroko zrelacjonowała imprezkę na Instagramie.

Wczoraj obchodziliśmy szczególny dzień dla naszej rodziny. Pierwsze urodziny małego Jerzyka. Było dużo uśmiechu, zabawy, wróżby jak w przypadku większości pierwszy wybór padł na wino, jednak drugi wybór to linijka, więc rośnie nam mały inżynier, matematyk, architekt - czytamy w poście.

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wreszcie odwiedziła fryzjera. Pozbyła się odrostów i ma grzywkę

Urodziny odbyły się na świeżym powietrzu w ogrodzie, a Jerzyk może pochwalić się wieloma prezentami.

Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pięknej pogody w ogrodzie. Nie obyło się bez niespodzianek, jak to z roczniakiem, który w środku postanowił zmienić plany i się zdrzemnąć ten niesamowity tort przewieźliśmy prosto z Krakowa, tak jak wszyscy się spodziewali, jest autorstwa naszej mistrzyni Ani Wróbel. Zgodnie z przewidywaniami jest to jeż, ale jaki?! Wśród prezentów znalazły się między innymi rowerek, huśtawka, namiot, i sporo pięknych drewnianych zabawek maluch od wczoraj gotuje swoje sałatki - pisze Anita.
 

Podoba wam się takie przyjęcie?

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza jeszcze nie widziała wnuka. Ocenia syna i Oliwię: Nie dosypiają [TYLKO U NAS]