"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita rozpływa się nad swoim mężem. "Znosi huśtawki emocjonalne"

Anita Szydłowska podzieliła się z internautami odczuciami, które towarzyszą jej w trakcie ciąży. Celebrytka nie ukrywa, że we wszystkim pomaga jej Adrian.

Anita Szydłowska zyskała popularność, dzięki udziałowi w eksperymencie społecznym "Ślub od pierwszego wejrzenia". To tam poznała swojego obecnego męża Adriana, z którym do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Teraz spodziewają się drugiego dziecka, a co za tym idzie - Anita chętnie opowiada o urokach macierzyństwa. Okazuje się, że Adrian bardzo jej w tym pomaga.

Zobacz wideo Uczestnicy "ślubu od pierwszego wejrzenia" na walentynki pojechali do Aten. Tam spędzili też podróż poślubną!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita o wsparciu męża

Anita zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym pochwaliła męża i podziękowała za tak ogromne wsparcie. Adrian jest mężem na medal!

Przede wszystkim Adrian pomaga mi w noszeniu ciężkich rzeczy (chociaż nie da się uniknąć kilkunastu przysiadów do Jerzyka każdego dnia), daje mi w nocy pospać, jeżeli maluszek wstaje na mleczko, a także chodzi na zakupy, bo mimo otwartych galerii warto zachować zdrowy rozsądek i korzystać z idei shopsharingu, czyli robienia zakupów przez jedną osobę dla innych, aby unikać kontaktu i zbyt dużej ilości osób w sklepach - zaczęła.
Ważne jest też wsparcie emocjonalne, ale mój mąż już chyba dobrze zna się na moim ciążowym stanie, bo przez cały okres od ślubu jestem częściej w ciąży niż nie. Mam wspaniałego męża i zawsze będę powtarzać to, że właśnie w takich momentach poznaje się prawdziwe zaangażowanie i kiedy po raz kolejny będziecie szukać księcia na białym koniu to spróbujcie sobie wyobrazić go jako tatę i waszego partnera w każdej sytuacji - dodała.

Anita i Adrian za każdym razem udowadniają, że eksperci wykonali kawał dobrej roboty, łącząc ich ze sobą. Mamy nadzieję, że szczęście Anity i Adriana podzielą kolejne pary czwartej edycji programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - finał już w piątek

Finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 22 maja będziemy mogli zobaczyć, która z par zdecyduje się pozostać w małżeństwie, a która wybierze rozwód. Przypomnijmy, że w finale są takie pary jak: Agnieszka i Wojtek, Oliwia i Łukasz i Joanna i Adam. Której najbardziej kibicujecie?

Więcej o:
Komentarze (3)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita rozpływa się nad swoim mężem. "Znosi huśtawki emocjonalne"
Zaloguj się
 • maaac

  0

  Czy ten chwyt za ciążowy brzuszek to odruch pań w ciąży czy ciążowa moda selfie?

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 2 razy 0

  oboje mega infantylni i pazerni na kasę, kolejna reklama (tym razem Blik) okraszona wypocinami Anity jak jej się żyje.... Adrian na tych zdjęciach tez wygląda na mega "szczęśliwego", ciekawe kiedy im ta bańka wypełniona cukrem pudrem pyknie...

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy -1

  ja cię przepraszam ten babol ma nochal taki sam jak u nas klamka do zakrystii ... coś strasznego .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX