"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przed nami finał. Jest już zapowiedź Agnieszki i Wojtka. Czy zostaną małżeństwem?

Już w najbliższy piątek poznamy decyzje uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W sieci jest już dostępny zwiastun relacji Agnieszki i Wojtka. Zobaczcie sami, co wydarzy się w finale.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników i wyczekują tego ostatniego momentu - finału. To właśnie wtedy dowiemy się, która z par postanowi pozostać małżeństwem, a która zdecyduje się rozwieść. Przypomnijmy, że finał czwartego sezonu zbliża się wielkimi krokami - już w najbliższy piątek poznamy dalsze losy wszystkich uczestników.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - zapowiedź finału z Agnieszką i Wojtkiem

Już w najbliższy piątek poznamy decyzje uczestników. W sieci pojawił się zwiastun odcinka, w którym możemy zobaczyć ulubiona parę widzów - Agnieszkę i Wojtka. W ich przypadku eksperci wykonali kawał naprawdę dobrej roboty, ponieważ od samego początku para idealnie się ze sobą dogaduje, szybko też została ulubieńcami internautów. Mają podobne charaktery, plany na przyszłość i co najważniejsze polubiły się nawet ich rodziny. A jakby tego było mało, w ostatnim odcinku sami nawiązali do swojej przyszłości, co jeszcze bardziej dało nadzieję na pozytywne zakończenie. 

W zwiastunie odcinka możemy zobaczyć skrót ich całej, choć krótkiej drogi w małżeństwie - pierwsze spotkanie, pierwszy taniec czy też pierwszy pocałunek.

Pod zamieszczonym wideo pojawiło się wiele komentarzy fanów przekonanych, że pokazane nagranie może wskazywać tylko na jedno - ta para pozostanie małżeństwem.

Kibicuję im. Najlepsza para, megapozytywni.
Według mnie najlepsza para ze wszystkich edycji. Życzę im jak najlepiej.
Zostaną razem. Powinni dać sobie szansę - czytamy.

Niestety, nikt nie może przewidzieć, co wydarzy się w finałowym odcinku.Przekonaliśmy się chociażby w poprzednich edycjach, że tak naprawdę dopóki piłka jest w grze, dopóty wszystkie scenariusze są możliwie. Patrząc jednak na przecieki z produkcji, wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście Agnieszka i Wojtek pozostaną małżeństwem. Zostaje nam tylko trzymać kciuki, że wciąż - po roku od powstania programu - są ze sobą szczęśliwi :)

Warto dodać, że oprócz Agnieszki i Wojtka tego dnia podejmą decyzję Łukasz z Oliwią i Joanna z Adamem.

Więcej o:
Komentarze (10)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zostaną małżeństwem?
Zaloguj się
 • i.will.be.gentle

  Oceniono 3 razy 3

  redaktorzy z Plotka urwali się z choinki czy co? przecież na Playerze kilkanaście godzin temu został wyemitowany finał, Łukasz i Agnieszka pozostali w małżeństwie, Oliwia i Łukasz też pozostali, a Oliwia serio jest w ciąży, przy napisach końcowych zostało pokazane jej zdjęcie z ciążowym brzuszkiem sporych rozmiarów i zdjęcia z Łukaszem, Joanna i Adam - ona powiedziała "tak", a on "nie", później tłumaczył się, że dwa dni po ślubie coś się stało w jego życiu, można się domyślać, że to właśnie sprawiło, że nie chciał się z Joanną spoufalać, a te wszystkie ploty, że już wtedy kombinował ze swoją obecną kobietą są prawdą, przy okazji z tej nowej dziewczyny Adama też niezłe ziółko, ciekawe, że zainteresowała się nim, kiedy wziął udział w programie, czego się nie robi dla kilki minut popularności, patologia z Opola...

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 1 raz 1

  okej teraz to już zgłupiałam, na jakimś forum jest info, że związek Agnieszki i Wojtka posypał się jakiś czas po decyzji, a produkcja umówiła się z nimi, żeby udawali, że nadal są razem żeby była dobra promocja kolejnego sezonu programu, serio myślicie, że Earl Grey aż tak daleko by się posunął?

 • kamuimac

  Oceniono 3 razy 1

  on typ ogarnietego pantofla z kasa , ona z dużym parciem na ślub - para jakich miliony :) jak rozwód to po 5-10 latach jak juz bedzie z czego zasadzac alimenty :) tez jak miliony :)

 • kac

  0

  fasssscynujące....

 • ruda12

  0

  Wszyscy teraz czy sa czy nie sa razem licza na kase i tantiemy. Wojtek promuje swojego kolege Oskara, który nie płaci alimwntow na dzieci i udaje biedaka przed sadem i policja !!! Jesli Wojtek jest taki jak kolega Oskar to lepiej niech się z nikim nie wiąże!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX