Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' opublikował nowe zdjęcia ciężarnej żony. Poród Pauliny już niedługo

Paulina i Krzysztof z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' to jedna z niewielu par, która nie rozstała się po emisji programu. Co więcej, małżonkowie spodziewają się dziecka. Ten wyjątkowy czas spędzają wspólnie, a efekty możemy podziwiać na Instagramie.

Paulina i Krzysztof poznali się w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia'', emitowanym w stacji TVN. Ich związek to eksperyment w pełnym tego słowa znaczeniu - poznali się dopiero w dniu ślubu, chwilę przed ceremonią. Widzowie mieli obawy, czy ich związek przetrwa próbę czasu, a partnerzy będą umieli znaleźć nić porozumienia. Mimo wątpliwości małżonkowie wciąż są razem, a już wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Niedawno Krzysztof opublikował ich wspólne zdjęcia. Nie zabrakło ciążowych krągłości jego żony. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

Paulina ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' pozuje w ciąży

Zarówno Paulina, jak i Krzysztof, są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i regularnie publikują nowe zdjęcia, dlatego mieliśmy już okazję podziwiać przyszłą mamę. Paulina wygląda bardzo promiennie i widać, że cieszy się tym szczególnym czasem. Niemniej zadowolony jest przyszły tata, który opublikował serię wspólnych zdjęć z domowego zacisza. Pochwalił się także domowymi bułeczkami.

Troszkę tęskno za szumem medialnym, ale już w przyszłym tygodniu w "Dzień Dobry TVN" będziecie mogli trochę zajrzeć do nas w prywatnym kąciku życia w kwarantannie - napisał Krzysztof. 

Cała uwaga skupiła się wyłącznie na Paulinie i jej ciążowym brzuchu. Patrząc na nią można śmiało założyć, że ciąża jest już w zaawansowanym stadium. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci komplementowali przyszłą mamę i sugerowali, że ciąża bardzo jej służy. 

Oj, chyba ktoś tu je za trzech. Ale za to żonka wygląda cudnie, służy jej ten stan.

Super wyglądacie. Jesteście przykładem na to, że o szczęście warto walczyć. Szczęście w najczystszej postaci, my z mężem też czekamy.

Przyszła mama wygląda kwitnąco

 

Wielbiciele zwrócili również uwagę na to, że Krzysztof nieco się zaokrąglił. Uczestnik programu nie krył się z tym, że ostatnio przybrał na wadze. Zdradził, że przechodzi zawirowania, jakby sam był w ciąży. Cóż, w końcu ciąża to wyjątkowy stan dla obojga rodziców.