Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' zostaną rodzicami! Miał być rozwód, a jest ciąża

Paulina i Krzysztof z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' spodziewają się dziecka. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie.

Związek Pauliny i Krzysztofa z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' jest dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje. Początkowo uznawani byli za jedną z najbardziej niedobranych par, a jakiś czas temu ogłosili nawet, że podjęli decyzję o rozwodzie. Wygląda na to, że ich relacja ewoluowała, a w ich domu zapanowała miłość, bo niedługo zostaną rodzicami!

Zobacz wideo

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' zostaną rodzicami

Krzysztof i Paulina mają powody do radości! Przyszły tata poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Podzielił się również refleksją na temat małżeństwa. 

Ależ w tymże związku było wojen. Podsumowując te 3 lata, mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość. Dbajcie o siebie i o bliskich, walczcie o siebie, jeśli wam zależy. Jesteśmy dowodem na to, że "ogień i woda" mogą żyć w piekielnie przepięknej symbiozie. Czego również wszystkim kochającym się parom życzymy. Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie od przyjaznych duszyczek. Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie - napisał na Instagramie Krzysztof.
 

Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka, ale sama informacja o powiększeniu rodziny wywołała entuzjastyczne reakcje. W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji. 

Przede wszystkim gratuluję, Krzysiu! Piekielna wytrwałość i anielska cierpliwość zawsze przyjdą, wiesz coś o tym?! :p Bądź sobą i bądź silny - tyle Ci wystarczy! Zdrowia! - napisał jeden z fanów.
Cudownie kochani, cały czas w was wierzyłam. Gratulacje - możemy przeczytać na profilu Krzysztofa.

Małżeństwo Pauliny i Adama jest wynikiem telewizyjnego eksperymentu. Poznali się dopiero w dniu ślubu, a wszystko odbyło się przed kamerami i na oczach tysięcy widzów. Chociaż ich relacja od początku była burzliwa i niewiele osób wróżyło im szczęście w miłości, to okazało się, że udało im się stworzyć szczęśliwy związek.  

KK