"ŚOPW". Wbrew pozorom dziś są szczęśliwym małżeństwem. Pokazali zdjęcia z sesji ślubnej. Panna młoda wyglądała jeszcze lepiej niż na ślubie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Z pozoru najbardziej niedobrani małżonkowie, Paulina i Krzysztof, w finałowym odcinku postanowili się nie rozwodzić. Na Facebooku podzieli się zdjęciami z prywatnej sesji ślubnej.

Paulina i Krzysztof byli najbardziej kontrowersyjną parą w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Gdy kobieta zobaczyła przyszłego męża w Urzędzie Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju była przerażona i wyznała, że gdyby nie goście, zrezygnowałaby. W finałowym odcinku zaskoczyli wszystkich i zdecydowali się zostać razem. Po zakończeniu edycji programu podzielili się z fanami na Facebooku zdjęciami z sesji ślubnej.

Trzeba przyznać, że małżeństwo im służy i wpływa na nich pozytywnie. Paulina wygląda znacznie lepiej niż w programie. Nie tylko inaczej się maluje, lecz także ścięła włosy oraz pofarbowała je na bardziej ognisty odcień. Także Krzysztof prezentuje się świetnie.

Paulina wygląda ja milion dolców.
Oboje świry, mega!
Jesteś przepiękna - piszą na Facebooku.

Fani są zachwyceni tym, że dzięki eksperymentowi dwie tak różne osobowości stworzyły udany związek. Przypomnijmy, że Paulina sprawiała wrażenie zimnej, oschłej i bardzo wymagającej perfekcjonistki, za to Krzysztof uwielbiał imprezować, żartować oraz momentami błaznował.

Z czasem okazało się, że oboje mieli na siebie pozytywny wpływ. Zmienili się, co było widać już podczas finałowego odcinka. Paulina wyluzowała i była bardziej wyrozumiała dla Krzyśka, za to on stał się poważniejszy. Stwierdziła też, że jeśli jest w stanie dogadać się z taką osobą, jaką jest jej mąż, to z każdym jest.

Kibicowaliście im?

AW

Więcej o: