Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują 1. rocznicę. Miejsce wybrali nieprzypadkowo

Paulina i Krzysztof z 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" świętowali 1. rocznicę. Wybrali się do Pałacu w Konarach, gdzie mieli wesele.

18 marca minął rok, odkąd Paulina i Krzysztof z drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzięli ślub cywilny. Choć początkowo mąż nie przypadł kobiecie do gustu i uznała go za "błazna z solarium", udało im się porozumieć. W niedzielę świętowali pierwszą rocznicę. Zdjęciem z tego dnia pochwalili się na Instagramie.

Pierwsza rocznica telewizyjnego ślubu - napisali pod zdjęciem.

Małżonkowie ten dzień postanowili spędzić w Konarach pod miejscowością Busko-Zdrój, gdzie rok temu odbyło się ich wesele.

 

Zdjęcie skomentowali inni uczestnicy programu. Nie jest tajemnicą, że Krzysztof zaprzyjaźnił się z Marcinem, któremu nie udało się z Agnieszką. Panowie znaleźli także wspólny język z Jackiem z 1. edycji.

Dużo miłości i szczęścia, gołąbeczki. Osobiście wyściskam - napisał Marcin.
Odnowienie przysięgi małżeńskiej - dodał Jacek.

Paulina i Krzysztof

Paulina i KrzysztofPaulina i Krzysztof Facebook.com/ nieulotni

Paulina i Krzysztof to jedno z największych zaskoczeń programu. Początkowo nikt nie dawał im szans na stworzenie szczęśliwego związku. Doszło nawet do tego, że Paulina wygoniła męża z domu. Jednak determinacja Krzysztofa ujęła kobietę, która dała mu szansę. Małżonkowie nie ukrywają, że wiele pracy wkładają w budowanie związku, o czym Krzysztof opowiadał w rozmowie z Plotkiem.

Do wszystkiego w przyszłości dojdziemy razem, jeśli będziemy się wzajemnie słuchać, wspierać i pomagać sobie. Rozmawialiśmy z Pauliną o wspólnej przyszłości, padły również tematy związane z dziećmi, własnym domem i zwierzakami. Jeśli w naszym wspólnym życiu wszystko ułoży się tak, jak sobie tego życzymy, to przyjdzie czas na to, żeby dopełnić wszelkich obowiązków rodzinnych - mówił Krzysztof w rozmowie z Plotkiem.

Całość możecie przeczytać tutaj.

Inni uczestnicy

 

Także Ania, której nie udało się z Grzegorzem, który odszedł od niej kilka dni po wzięciu ślubu, świętowała 1. rocznicę. W towarzystwie koleżanek wybrała się do SPA, o czym pisaliśmy tutaj. Kobieta czeka jeszcze na rozwód, który ma być sfinalizowany 28 marca.

Paulina i Krzysztof są przykładem na to, że za pomocą ekspertów można znaleźć swoją drugą połowę. Jednak program budzi spore kontrowersje. A wy co sądzicie o takim sposobie na znalezienie miłości?

AW

Więcej o: