"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ciężarna Anita pokazała piękne zdjęcia. "Czasami mogę odpocząć" [TYLKO U NAS]

Anita Szydłowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiedziała nam, jak przygotowuje się do przyjścia na świat drugiego dziecka. Czy Adrian pomaga jej w domu? Przy okazji pokazała piękne zdjęcia z sesji ciążowej.

Anita i Adrian poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich dobra relacja jest przykładem, że wybór ekspertów okazał się słuszny, a cel programu został osiągnięty. Bezapelacyjnym dowodem ich szczęścia jest fakt, że para spodziewa się drugiego dziecka. Będzie to dziewczynka, a Jerzyk zostanie starszym bratem. Jak zareagował na wieść o pojawieniu się siostrzyczki?

Zobacz wideo Uczestnicy

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie drugi raz mamą

Pierwszy synek pary Jerzyk niedawno skończył 11 miesięcy. Choć jeszcze jest mały i z pewnością trudno zrozumieć mu fakt pojawienia się rodzeństwa, Anita często opowiada mu o siostrze, która za kilka miesięcy pojawi się na świecie, powoli oswajając go z tą myślą. Okazuje się, że idealnie sprawdzają się książeczki edukacyjne dla dzieci.

Jerzyk jest jeszcze troszeczkę za mały (wczoraj skończył 11 miesięcy) na to, żeby zrozumieć, że będzie miał siostrzyczkę, ale mamy kilka książeczek o oczekiwaniu na rodzeństwo, czytamy, mówimy, że mama ma w brzuszku dzidziusia - mówi Ania naszej redakcji.

Oprócz tego Anita wyznała nam, jak czuje się w ciąży i jak radzi sobie z domowymi obowiązkami połączonymi z opieką nad synkiem.

Czuj się dobrze, Adrian bardzo pomaga, dzielimy się obowiązkami, więc mogę czasem odpocząć - mówi.

Naszą uwagę zwróciły również piękne zdjęcia, które Anita ostatnio zamieściła na profilu instagramowym. Zapytaliśmy ją o nie i jak się okazało, wykonała je jej przyjaciółka, która jest fotografką z naprawdę ogromnym talentem. Całą sesję ciążową dzięki uprzejmości Anity możecie zobaczyć w naszej galerii. Jest na co popatrzeć. Uczestniczka telewizyjnego show kwitnie.