Anita ze "Ślubu..." odczuwa skutki izolacji. Pochwaliła się "nienagannym" manicurem. Skomentowała swoje odrosty

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się drugiego dziecka. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, na których prezentuje nie tylko ciążowy brzuch, ale również imponujący odrost na paznokciach.

Anita Szydłowska - bohaterka 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ma powody do radości. Razem z Adrianem, mężem, którego poznała w show, spodziewa się drugiego dziecka. Chętnie informuje o szczegółach w swoich mediach społecznościowych, ale tym razem uważnym oczom fanek nie umknęła rzecz bardzo ważna dla każdej kobiety - wygląd paznokci Anity.

Zobacz wideo Anita i Adrian to jedna z par, które ze sobą zostały po programie

Anita ze "Ślubu..." pokazała paznokcie

Anita Szydłowska na swoich zdjęciach wygląda zawsze nienagannie. Jest tylko jeden problem - kiedy od ponad miesiąca siedzi się zamkniętym w domu, ciężko jest zadbać o urodę w 100 proc. Czujne fanki dopatrzyły się na fotografiach informujących o ciąży czegoś więcej.

Dzięki twoim paznokciom wiem, że jesteś zwykłą śmiertelniczką. Taką swojską dziewczyną jak my wszystkie. Dużo zdrówka dla całej czwórki - napisała jedna ze spostrzegawczych pań.
 

I rzeczywiście, na ostatnim zdjęciu z serii Anita pokazała wyłącznie swoje dłonie, złożone na brzuchu w serduszko. Na paznokciach, pokrytych jasnym lakierem, widoczny był piękny, dorodny odrost. Z problemem tym boryka się obecnie większość gwiazd, na co dzień korzystających z pomocy kosmetyczek. Blanka Lipińska swoje paznokcie zdążyła już zedrzeć, podobny problem miała Małgorzata Rozenek czy Deynn, która postanowiła zrobić sobie paznokcie sama.

Anita postanowiła odpowiedzieć na komentarz dotyczący jej paznokci bardzo szczerze i zgodnie z prawdą:

Haha, uwięziona bez paznokci od miesiąca! Tęsknię.

Cóż dodać, my też tęsknimy za tego rodzaju usługami. I innymi też!