"Rolnik szuka żony". Co z siódmym sezonem? Marta Manowska ujawniła szczegóły na Instagramie

"Rolnik szuka żony" niedługo wróci na ekrany? Marta Manowska wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram, które mówi wszystko.

"Rolnik szuka żony" niebawem znów pojawi się na ekranach. Mimo że prace na planie siódmej edycji musiały zostać wstrzymane z wiadomych względów, to już Marta Manowska wróciła do pracy. Na Instagramie pochwaliła się fotografią zza kulis nowej edycji show.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Ania przestrzega rzepiary. "Te kwiaty będą kogoś wypłatą i być może jedynym dochodem" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska wróciła na plan

Okazuje się, że mimo kilkutygodniowej przerwy w zdjęciach, siódma edycja show "Rolnik szuka żony" nie została zagrożona i zostanie wyemitowana zgodnie z planem we wrześniu. Marta Manowska już wróciła do pracy i z całą ekipą szykuje nowe odcinki.

Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi... Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko - napisała Marta Manowska.
 

Wiadomość Marty zachwyciła jej obserwatorów.

O rany! Super, już się bałam, że się nie uda w tym roku.
Nie mogę się doczekać.
A już się martwiłam, że nici z 7. sezonu..ufff w takim razie czekamy na jesień - piszą fani.

Przypomnijmy, że wśród par z szóstej edycji na razie przetrwał jedynie związek Adriana i Ilony. Po zakończeniu show wydawało się, że i Kuba znalazł miłość u boku Ani. Nic bardziej mylnego. Kilka miesięcy później para rozstała się, a na Anię spłynęła fala hejtu. Internauci podejrzewali, że uczestniczka programu wykorzystała Kubę i zgłosiła się do programu tylko po to, żeby zdobyć popularność.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Ania i Kuba nie są już razem! Uczestniczka zdradziła, dlaczego się rozstali